Otwarcie serwisu Partner Opony Polska

, 7 marca 2007, 0:00

W dniu 16 lutego 2007 roku w Łodzi w firmie Gumex w ramach uroczystego otwarcia serwisu sieci Partner Opony Polska odbyło się spotkanie prasowe poświęcone tematowi bezpieczeństwa kierowców, przedstawiono wyniki wspólnej akcji Michelin Polska i Partner Opony Polska „Ciśnienie pod kontrolą”, a także dokonano pomiaru ciśnienia w wybranych samochodach zaproszonych gości.

Sieć Partner Opony Polska powstała jesienią 2002 roku i miała początkowo 13 udziałowców, na początku roku 2007, ma 63 udziałowców i 100 serwisów rozlokowanych w różnych miejscach Polski pokrywających cały kraj.
„Jeżeli uświadomimy sobie, że to opona jest jedynym łącznikiem pomiędzy pojazdem a drogą (pole powierzchni kontaktu opony z drogą wynosi tyle ile wynosi pole powierzchni średniej wielkości dłoni) to nietrudno sobie wyobrazić jak bardzo, nie tylko komfort, ale i nasze zdrowie i życie zależy od jakości. I to nie tylko od jakości opony, ale także od jakości świadczonej w serwisie, który oponę sprzedaje i montuje.” – powiedział Marek Galanter Prezes Zarządu Partner Opony Polska.

W serwisach należących do Sieci Partner Opony Polska oferowany jest pełen zakres usług związanych z serwisem i obsługą koła, jednocześnie dąży do poszerzania spektrum swojej oferty, by w rezultacie móc zaproponować wszystkim zmotoryzowanym kompleksową ofertę usług. Obecnie, oprócz specjalizacji związanej z profesjonalnym doborem i montażem ogumienia, w warsztatach firmowych Spółki dokonać można także naprawy mechanicznej pojazdów, a w wybranych serwisach wykonać badania diagnostyczne.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!