Nowa nawigacja przenośna PN 2050 VDO Dayton

, 28 lutego 2007, 0:00

W ubiegłym roku na rynku zadebiutowały dwie nawigacje przenośne –MS 2110 i MS 2010 VDO Dayton. W 2007 roku oferta nawigacji przenośnych VDO Dayton wzbogaciła się o nowy model – PN 2050.

Firma Drabpol, generalny przedstawiciel producenta wprowadziła na polski rynek nową, zintegrowaną i superpłaską nawigację przenośną.
Urządzenie to ma 24 milimetry grubości.
Struktura menu PN 2050 celowo została uproszczona tak, jak to tylko możliwe, przy zachowaniu wszystkich najlepszych cech poprzednich nawigacji. Wprowadzenie celu podróży odbywa się poprzez wpisanie adresu bądź kodu pocztowego. Wyliczona trasa pokazywana zostanie na ekranie, który może być dowolnie konfigurowany według indywidualnych preferencji użytkownika.
Sprawdzone i ulepszone mapy oraz oprogramowanie z poprzednich modeli gwarantują funkcjonalność, niezawodność działania, szybkość rekalkulacji tras i przydatność w każdej sytuacji w podróży. Dodatki, takie jak odtwarzacz MP3 i przeglądarka JPEG obsługiwane są z wykorzystaniem kart SD o pojemności 2GB.
W wersji podstawowej PN 2050 zawiera mapy danego regionu np. Europy Środkowej, które to mogą być opcjonalnie rozszerzone o pozostałą część Europy. W opcjach znajduje się też możliwość współpracy z pilotem montowanym na kierownicy, uchwytem zawierającym antenę TMC, modułem Bluetooth, który umożliwia dzwonienie bez angażowania rąk, oraz specjalnym kablem umożliwiającym połączenie nawigacji z pojazdem. Urządzenie wyposażone jest w czujnik światła automatycznie dopasowujący jasność ekranu do panujących warunków. W standardzie znajdują się dodatkowo dwie gry: Sudoku i Blockcraker, które w każdej chwili umilą użytkownikom wolny czas .

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!