Nowość – P Zero the Hero

, 21 lutego 2007, 0:00

Firma Pirelli wprowadziła nowe opony – "P Zero the Hero”. Ich premiera odbyła się 14 lutego 2007r. na torze w Dubaju. Nowy produkt, charakteryzuje się oryginalnym wzorem bieżnika, futurystycznymi łączeniami i innowacyjną strukturą.
„P Zero the Hero” zasiliła grono produktów wchodzących w skład kolekcji – P Zero.

Rekordowe homologacje
Nowe P Zero, uzyskały 15 homologacji do użycia jako fabryczne wyposażenie samochodów i zostały zamontowane m.in. w Ferrari 599 GTB Fiorano, Lamborghini Murcielago i Gallardo, Audi R8 i S8, Aston Martin DB9, Maserati Quattroporte, Jaguar XK, Mercedes AMG, wkrótce pojawią się w Alfa Romeo 8C Competizione oraz w najnowszych modelach Porsche i BMW.

Sportowa wydajność w połączeniu z komfortem
Najważniejszą cechą nowej opony jest gwarancja przyczepności, zarówno na suchych jak i mokrych nawierzchniach, przez cały okres jej eksploatacji. Charakteryzuje się specjalnymi nano-łączeniami w połączeniach bieżnika i stopki, które gwarantują sportowe osiągi prędkości oraz wygodną jazdę.
Profil DA.Co (Dynamic Asymmetric Contour) zapewnia równomierne zużycie bieżnika oraz równomierny ślad przy każdej prędkości.

Nowa „P Zero the Hero” została zaprojektowana z troską o środowisko. Łączenia nie zawierają zapachowych olejów.
Kolejną nowością technologiczną jest wprowadzenie systemu Hybrid Cord, dzięki któremu osnowa pozwala eliminować deformację opony nawet przy największych prędkościach (370 km/h). Co zwiększa jej wytrzymałość w czasie całego użytkowania.

Nowe felgi Pirelli, produkowane we współpracy z firmą Antera będą dostępne także z zamontowaną „P Zero the Hero”.
Produkowana z ultra lekkiego stopu aluminium, Felga 5P Pirelli posiada pięć elementów koła biegnących od środka do obręczy przedstawiających wydłużoną literę P z logo firmy.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!