Testery diagnostyczne

, 14 lutego 2007, 0:00

Firma Fota S.A. proponuje klientom możliwość testowania urządzeń sprzętu wyposażenia warsztatowego – testerów diagnostycznych.
Firma Fota S.A., umożliwia testowanie sprzętu wyposażenia warsztatowego klientom chcącym dokonać zakupu urządzeń diagnostycznych. Każdy zainteresowany może skorzystać z oferty firmy Fota i wypożyczyć tester usterek na dwa tygodnie. W swoim warsztacie, ma możliwość zapoznania się i stosowania najnowszych urządzeń, takich jak: KTS, Refleks lub Texa.

Testery diagnostyczne powstały w odpowiedzi na obecną sytuację, jaka wytworzyła się w technologii napraw samochodów. Wbudowane elektroniczne moduły sterujące, obsługują przeważnie wszystkie układy elektroniczne samochodu. Testery usterek umożliwiają wykrywanie i kasowanie błędów, monitorowanie parametrów technicznych, aktywację elementów wykonawczych. Urządzenia są zaprojektowane zgodnie z ideą systemu diagnostycznego -spełniają różne funkcje, zgodne z zainstalowanym oprogramowaniem.
Testery diagnostyczne szybko i łatwo dają się przygotować do pracy, posiadają trwałą obudowę, ergonomiczny kształt i są lekkie, co sprawia, że są dobrze dopasowane do warunków warsztatowych.

Wszyscy zainteresowani testerami diagnostycznymi, mogą kontaktować się z doradcami technicznymi . Adresy i telefony do doradców, znajdują się na stronie internetowej pod adresem: www.leader-service.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!