Chłodnice przez Internet

, 14 lutego 2007, 0:00

W lutym 2007r. ruszyła pierwsza w Polsce internetowa platforma sprzedaży regenerowanych i nowych chłodnic samochodowych.

Oferta zawiera kilka tysięcy części, w tym m.in. chłodnice cieczy, oleju, powietrza i klimatyzacji do prawie wszystkich marek, modeli i typów pojazdów.

Selekcja produktów odbywa się za pomocą wygodnej i intuicyjnej wyszukiwarki. Interesujące produkty prezentowane są z podaniem najważniejszych informacji technicznych, dokładnej specyfikacji zastosowania, dokładnych wymiarów, rodzaju materiału wykonania i prezentacji rysunku technicznego. Katalog udostępnia też możliwość wyszukiwania za pomocą numerów referencyjnych oraz numerów O.E. produktów. Po wyborze konkretnego modelu chłodnicy użytkownik otrzymuje przejrzystą informację na temat jego dostępności i cen w kilkunastu miejscach Polski, z których może go zamówić.

Sprzedający poprzez platformę to grupa polskich specjalistów w dziedzinie samochodowych układów termicznych, warsztaty tworzące sieć autoryzowanych serwisów duńskiej firmy Nissens. Regenerowane i nowe chłodnice, dostępne w sklepie, objęte są gwarancją, honorowaną na terenie całej Polski.

Dostępność popularnych produktów daje możliwość realizacji zamówień z „dnia na dzień”, a dokonywanie płatności może odbywać się za pomocą kart płatniczych, szybkich przelewów on-line, tradycyjnych przelewów bankowych czy płatności przy odbiorze przesyłki. Decydując się na odbiór własny zamawianego towaru, można skorzystać też z oferty usług danego serwisu, w postaci montażu części czy diagnozy i napraw układu chłodzenia lub klimatyzacji. Wśród oferowanych w sklepie produktów pojawia się też sporo objętych specjalnymi cenami promocyjnymi. Dla stałych odbiorców przewidziano rabaty.

Przykładowe ceny wybranych chłodnic cieczy:

Zastosowanie

Nr. Części

Cena od (zł netto)

VW Golf IV (97-)

652011 (Nowa)

170

Ford Fiesta (89-)

62076A (Nowa)

214

Fiat Ducato / Citroen Jumper (94-)

61390A (Nowa)

352

Scania R124 (95-)

64069A (Regenerowana)

1175

RVI Magnum (90-)

63913 (Regenerowana)

1573

Przyjmowanie zamówień: 24h
Liczba produktów w ofercie: ponad 8 tysięcy

Liczba magazynów: 13 (w stałej rozbudowie)
Adres: http://www.chlodnicesamochodowe.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!