W dobrym towarzystwie

, 7 lutego 2007, 0:00

Inter Cars S.A. otworzyła kolejne, nowe filie. W styczniu powstały filie w Inowrocławiu (ul. Górnicza 19) i Gliwicach (ul. Chorzowska 44 b).

Wszyscy klienci mogą liczyć na pełny asortyment części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych oraz akcesorii tuningowych.

Inter Cars S.A. posiada obecnie 82 filie w kraju oraz 23 oddziały w Czechach, Słowacji, Ukrainie i na Litwie. Adresy oddziałów na www.intercars.com.pl. Obok dystrybucji części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych, która to stanowi główny przedmiot działalności Inter Cars S.A., firma prowadzi sprzedaż marki motocykli Triumph. Inter Cars S.A. jest właścicielem dwóch spółek zależnych: Eltek Sp. z o.o. (od 2003) zajmującej się regeneracją części samochodowych oraz Feber Sp. z o.o. (od 2004) produkującej przyczepy i naczepy. Firma jest także właścicielem sieci Q-Service, Q-Service Truck oraz AutoCrew – ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych, która w sumie liczy ponad 490 warsztatów w całej Polsce. Od niedawna funkcjonuje także Q-Service Motor Sport – sieć warsztatów specjalizująca się tuningu zewnętrznym i mechanicznym.

Więcej informacji o filiach Inter Cars S.A. na www.intercars.com.pl lub pod numerem infolinii 0801 80 20 20.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!