Nowość w ofercie Elit

, 7 lutego 2007, 0:00

Moduł do kalkulacji napraw powypadkowych


Od lutego 2007r. oferta Elit Polska poszerzyła się o nowe oprogramowanie dla rynku motoryzacyjnego – ERE Manager dla Elit.
Jest to program do kalkulowania kosztów naprawy pojazdów. Kalkulacja składa się z kombinacji normowanego czasu pracy serwisowych i zalecanych cen detalicznych części zamiennych. Podstawą aplikacji jest EurotaxRepairEstimateManager spółki EurotaxGLASS’S, uzupełniony o asortyment i cennik części zamiennych Elit.
ERE Manager dla Elit umożliwia kalkulowanie napraw i wymian według standardów europejskich z zastosowaniem asortymentu samochodowych części zamiennych Elit, ewentualnie części OE oraz przedstawianie do zatwierdzenia wstępnej kalkulacji klientowi, jeszcze przed rozpoczęciem naprawy.

Aplikacja ERE Manager dla Elit zawiera także wszystkie udogodnienia związane z elektroniczną komunikacją z ubezpieczycielami.
Baza danych to ponad 400 najczęściej występujących na rynku polskim modeli samochodów, opracowanych z grafiką detali i kompletnym asortymentem części zamiennych Elit.
Więcej szczegółów znaleźć można na stronie internetowej www.elit.pl lub w oddziałach Elit Polska.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!