Promocje w Inter Cars

, 31 stycznia 2007, 0:00

Dział Wyposażenia Warsztatów firmy Inter Cars przygotował promocję dla swoich klientów. Promocją objęte są następujące urządzenia:
– Moduł diagnostyczny Navigator
– Przyrządy do kontroli geometrii FWA 515

Moduł diagnostyczny Navigator
Zestaw autodiagnostyczny Navigator został opracowany w celu umożliwienia dialogu z systemami diagnostyki znajdującymi się w komputerach pokładowych pojazdu. Możliwości przyrządu i elastyczność oprogramowania gwarantują funkcjonowanie i kompatybilność ze wszystkimi systemami stosowanymi w obecnych i przyszłych markach samochodów. System podlega ciągłej aktualizacji, zarówno przez rozszerzanie bazy o nowe modele jak i przez ciągłe ulepszanie już istniejących rozwiązań.

Urządzenie sprawdza się w wielu warsztatach w zakresie diagnostyki samochodów osobowych. W szczególności chwalone jest za duże możliwości w grupie samochodów włoskich oraz francuskich. Wraz z wprowadzeniem 21 wersji oprogramowania urządzenia zyskało dodatkowo możliwość diagnozowaniu samochodów koreańskich i japońskich.

*Cena promocyjna 10 200 zł + VAT*

*Cena katalogowa 12 500 zł + VAT
*Oferta dotyczy egzemplarzy po prezentacjach
*Ostatnie sztuki
*Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów

Przyrządy do kontroli geometrii FWA 515

FWA 515: system 8-czujnikowy, wersja bezprzewodowa
Pomiar oparty jest na technice 8-czujnikowej z wykorzystaniem kamer CCD (brak zakłóceń przy intensywnym oświetleniu słonecznym). FWA 515 z głowicami bezprzewodowymi i ze stacjami ładowania głowic przy szafie umożliwia jeszcze szybsze i łatwiejsze wykonanie pomiarów. Sercem urządzeń jest wydajny mikroprocesor. Dostarczana kolorowa drukarka atramentowa pozwala dokumentować wszystkie wyniki pomiarów. Ponadto mogą one być zapisywane na dysku twardym. Istnieje możliwość wymiany danych za pomocą złącza szeregowego, np. do serwera sieci warsztatowej. Animacje graficzne stanowią pomoc w pracach regulacyjnych. Głowice pomiarowe wyposażone są w elektroniczne poziomnice ze wskaźnikiem diodowym. Dzięki temu na poziomnicę nie trzeba wpatrywać się dokładnie z góry. Jest to szczególnie wygodne podczas pracy przy samochodzie uniesionym na podnośniku. Baza danych obejmuje ogółem około 20 000 pojazdów, podzielonych na regiony świata. Dodatkowe dane dotyczące poszczególnych modeli mogą być wprowadzane przez użytkownika i zapamiętywane.

Urządzenie FWA 515 w wersji bezprzewodowej, jest fabrycznie dostarczane w stanie kompletnym, gotowym do pracy. W skład kompletu wchodzą: wózek, monitor kolorowy 17”, klawiatura, mysz, kolorowa drukarka, zestaw głowic pomiarowych, zaciski mocujące, blokada pedału hamulca i blokada koła kierownicy.

Cena promocyjna: 49 100 PLN netto
Obrotnice elektroniczne w cenie urządzenia!

Cena katalogowa: 56 600,- PLN netto

Cena zawiera koszty transportu do odbiorcy w kraju
Koszt montażu i uruchomienia w cenie urządzenia!!! (cena poza promocją 1300 PLN netto)
Urządzenia posiadają 12 miesięczną gwarancję, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!