Katalog MANN-FILTER 2007

, 31 stycznia 2007, 0:00

450 nowych typów filtrów w programie

Aktualne wydanie katalogu MANN-FILTER 2007 oferuje zoptymalizowaną logikę wyszukiwania spośród ponad 3.100 filtrów i blisko 33.000 samochodów/silników, co stanowi pokrycie ponad 95% zachodnioeuropejskiego parku samochodowego. Kompletny katalog zawiera 105.000 numerów krosowych oraz listę ponad 120.000 zastosowań.

450 nowych typów filtrów dołączyło w ostatnich miesiącach do listy programowej MANN-FILTER, z czego kolejne 41 to filtry do samochodów produkcji azjatyckiej.

Kilka nowości w katalogu MANN-FILTER czyni jego użytkowanie jeszcze bardziej przyjaznym. Uproszczone zestawienia zapewniają lepszą przejrzystość i szybciej doprowadzają do potrzebnych informacji. I tak na przykład w katalogach dla samochodów osobowych i ciężarowych niezależne od silnika filtry, jak filtry kabinowe czy do skrzyń biegów pokazywane są dla całego rzędu modeli, a nie jak dotychczas dla każdego typu modelu. W aktualnym katalogu MANN-FILTER znajdują się również filtry dla najważniejszych modeli samochodów 2007.

Katalogi MANN-FILTER 2007 już są sukcesywnie rozsyłane dla zainteresowanych. W internecie na stronie www.mann-filter.com dostępne są wszystkie dane, które uaktualniane są regularnie co 14 dni. Dla handlowców i warsztatów dostępna jest również wersja katalogu MANN-FILTER na Cd-romach.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!