Oferta produktów w Auto Partner (przygotowała firma Auto Partner Tychy)

, 24 stycznia 2007, 0:00

Rok 2006 był pierwszym sezonem, w którym firma Auto Partner dystrybuowała na naszym rynku wyroby hiszpańskiej fabryki FAE.

Przygotowana z dużą starannością oferta produktów, obejmująca na obecną chwilę 1983 numery referencyjne, dedykowana jest do obsługi rynku aftermarketowego.
Jej atrakcyjność podnosi z pewnością bardzo czytelny i wydany w atrakcyjnej szacie graficznej katalog, który stworzony został z myślą o firmach handlowych.
Perfekcyjnie przygotowany magazyn fabryczny zapewnia dostępność produktów na poziomie mocno przewyższającym średnie pokrycie zamówień dystrybutorów w branży części zamiennych.

 ]1L[
Znaczącą pozycją w katalogu stanowią czujniki położenia wału (revolution and timing sensor). Obecnie dostępnych jest 86 referencji, w tym wiele nowości obsługujących auta produkowane po roku 2000.
Aby ułatwić prawidłową identyfikację produktu w katalogu umieszczone zostały dodatkowe informacje zawierające wymiary, parametry elektryczne, numery OES, rodzaje wtyków połączeniowych oraz wyraźne i czytelne zdjęcia produktów.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!