Nowe oprogramowanie do testerów GlobalPro

, 16 stycznia 2007, 0:00

Firma Ekolab wprowadza w styczniu 2007 kolejną 65 wersją oprogramowania do testerów diagnostycznych GP-100 i GedBox . Jest to całkowicie nowa aplikacja, wprowadzająca wiele istotnych udogodnień tzn. zaawansowane przeszukiwania, podgląd funkcji diagnostycznych, ulepszony wyświetlacz parametrów, odczyt kodów błędów w tle itp. Wszystkie badane parametry i raporty można zapisać w archiwum i później je przywołać.

 ]1P[
Testery będą występować w formie urządzenia podłączonego tylko do PC, ale także w formie urządzenia pracującego z PC i po podłączeniu do internetu.
Nowe możliwości pojawiły się również w zakresie badania nowych pojazdów i ich systemów. Dodano i poprawiono wiele systemów sterowania paliwem, ABS w samochodach francuskich. W grupie VW dodano funkcję kodowania sterowników i przekonstruowano funkcję globalnego przeszukiwania. Możliwy jest teraz na tym etapie odczyt i kasowanie kodów błędów. W samochodach ciężarowych najistotniejszą nowością jest obsługa immobilizera i deski wskaźników dla samochodów Iveco.

Wyłączny dystrybutor:

Ekolab
tel. / fax 033/8107482
tel. kom. 0601 521669
e-mail: ekolab@bb.onet.pl

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!