NavRoad z AutoMapą – kompletny system do nawigacji

, 3 stycznia 2007, 0:00

Entuzjaści nawigacji mają teraz okazję stać się posiadaczami systemu do nawigacji, w specjalnie dedykowanym do tego urządzeniu. Firma Jamicon wprowadziła do sprzedaży Nawigator NavRoad NR430BT z AutoMapą.

Cały komplet, który można nabyć już od 1850 zł brutto, zawiera specjalną wersję AutoMapy dostosowaną do panoramicznego ekranu urządzenia NavRoad.
„Połączenie nawigatora z AutoMapą jest odpowiedzią na zapotrzebowanie użytkowników, którzy poszukują kompletnej oferty nawigacyjnej zawierającej w jednym zwartym urządzeniu wszystko co niezbędne do wygodnej nawigacji. Istotnym atutem takiego rozwiązania jest prosta obsługa i łatwy montaż. Urządzenie po wyjęciu z pudełka jest gotowe do pracy, wystarczy wpisać adres i rozpocząć podróż. NavRoad z AutoMapą pozwala użytkownikom korzystać z najdokładniejszych map cyfrowych Polski i pewnie poruszać się po drogach.” – mówi Dagobert Leszczyński z firmy Jamicon.

]1P[
NavRoad NR43OBT to duży, cyfrowy ekran wraz z uchwytem oraz stacją dokującą, pozwalającą uniknąć plątaniny kabli w samochodzie. To nie tylko urządzenie do nawigacji. Zestaw głośnomówiący Bluetooth pozwoli bezpiecznie prowadzić rozmowę podczas jazdy, bez konieczności sięgania po telefon. Rozbudowany pakiet multimedialny nawigatora umożliwia m.in. odtwarzanie filmów, muzyki oraz przeglądanie zdjęć.

NavRoad z zainstalowaną AutoMapą szybko wyznacza trasę i błyskawicznie ją modyfikuje w przypadku zjechania z wytyczonej drogi. Proste, wręcz intuicyjne działanie, kolorystyka ekranu opcjonalnie: na dzień lub noc, sprawiają, że zestaw jest niezawodnym towarzyszem wszelkich podróży. Po ostatniej aktualizacji AutoMapa posiada zarówno pełną siatkę wszystkich dróg w Polsce, jak i plany nawigacyjne wszystkich miast.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!