Nowości w Auto Partner (przygotowała firma Auto Partner Tychy)

, 19 grudnia 2006, 0:00

Wszelkiego dobra oraz niezmąconego spokoju i szczęścia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzy firma Auto Partner.

Firma MEYLE została założona przez Wulfa Gaertnera w Hamburgu w 1958 roku. Dzisiaj jest reprezentowana w 120 krajach, a swoje siedziby ma na 4 kontynentach.

Inżynierowie MEYLE dzięki analizie i testom oryginalnych części znaleźli przyczyny ich awaryjności. Wprowadzając nowe materiały oraz techniki produkcji zdołali je udoskonalić znacznie zwiększając ich trwałość.
Wysoka jakość produktów MEYLE została potwierdzona przez TUV oraz Auto Bild.

 ]2L[
Tuleja wahacza do
Opel Astra F (91-01), Calibra (90-97), Vectra A (88-95)

Wahacz w takich modelach samochodów jak Astra, Calibra i Vectra zwrócił na siebie uwagę na rynku z powodu swojej znacznie skróconej żywotności. Spowodowane jest to ograniczoną powierzchnią roboczą (powierzchnią zabudowy) oraz stosunkowo dużymi siłami, które oddziaływają na ten wahacz.

 ]3P[
Tuleje w tym wahaczu są usytuowane pionowo. Skutkuje to narażeniem elementu konstrukcyjnego na skręcanie, gdyż oddziaływają na niego znaczne siły. Powoduje to, iż stawiane są wysokie wymagania co do rodzaju zastosowanej gumy i jej obróbki.
Inżynierowie MEYLE przeanalizowali bardzo dokładnie słabe miejsca tulei przez co mogli wprowadzić liczne ulepszenia, które wyraźnie wpłynęły na wydłużenie ich żywotności.
Osiągnięto to między innymi dzięki udoskonaleniu wewnętrznej geometrii tulei, a przede wszystkim poprzez zastosowanie wysokiej jakości gumy.

Jednocześnie firma Auto Partner pragnie poinformować, że w styczniu przyszłego roku ruszy bardzo atrakcyjna promocja produktów NK oraz Mayle.

Szczegóły na stronach Auto Partner.
http://www.autoap.com.pl

tel. 032 325 15 00 

 ]4[

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!