Dodatkowa Ochrona Silnika – Flashlube Valve Saver Kit

, 19 grudnia 2006, 0:00

W listopadzie 2006r. Inter Cars S.A. rozpoczął współpracę z australijską firmą Flashlube, producentem zaawansowanych rozwiązań ochrony silnika.

Zestaw Flashlube Lubrication Kit to łatwy sposób na wprowadzenie do systemu paliwowego dodatku Flashlube Valve Saver Fluid, który umożliwia ochronę zaworów, ich chłodzenie, utrzymanie w czystości i smarowanie górnej części cylindrów. Zestaw zawiera wszystkie wymagane elementy umożliwiające łatwą instalację, począwszy od instrukcji instalacji po kartę gwarancyjną. Instalacji może dokonać specjalista mechaniki pojazdowej. Zestaw zawiera nawet gratisową butelkę płynu Flashlube Valve Saver o pojemności 500 ml z dziesięcioletnią gwarancją.

]1[

Płyn Flashlube Valve Saver jest skoncentrowanym dodatkiem, stworzonym z myślą o minimalizacji zużycia gniazd zaworów w pojazdach z silnikami benzynowymi oraz napędzanymi gazem LPG i CNG. Ta sprawdzona formuła zawiera również kombinację dodatków, czyszczących wtryskiwacze paliwa i układy paliwowe oraz wpływających korzystnie na oszczędność paliwa i zmniejszenie emisji szkodliwych substancji. Płyn Flashlube Valve Saver można bezpiecznie stosować w pojazdach wyposażonych w katalizatory i czujniki tlenowe. Płyn Flashlube Valve Saver jest nieodzowny w pojazdach z silnikami benzynowymi oraz zasilanych gazem LPG i CNG; może być stosowany bezpośrednio za pomocą zestawu Flashlube Lubrication Kit. Oczyszcza i smaruje górną część cylindra tworząc warstwę ochronną pomiędzy zaworem a gniazdem zaworu, zapewniając chłodzenie zaworów i gniazd.

 ]2P[
Zastosowanie
Zestaw Flashlube Lubrication Kit może być instalowany we wszystkich pojazdach, wózkach widłowych, maszynach rolniczych i przemysłowych zasilanych benzyną lub gazem LPG lub CNG. Zestaw może być używany wyłącznie z płynem Flashlube Valve Saver. Zastosowanie jakiegokolwiek innego produktu spowoduje zanieczyszczenie zestawu i utratę gwarancji.

 ]3L[
Charakterystyka
– Instalacja zajmuje około 20 minut
– Może być instalowany we wszystkich pojazdach

– 500 ml płynu Flashlube Valve Saver gratis
– 10 lat gwarancji
– Zdobywca nagrody Australian Science Award
– Na całym świecie zamontowano ponad 170,000 zestawów

 ]4P[
Korzyści
– Niewielkie potrzeby konserwacyjne

– Ochrona silnika przez cały rok
– Łatwa instalacja w dowolnej marce lub modelu

Produkty Flashlube są dostępne we wszystkich filiach Inter Cars S.A.

Informacji specjalistycznych uzyskać można: (022) 714-13-24 lub (022) 714-13-23,
e-mail: icgaz@intercars.com.pl

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!