eXponentia przyjmuje nowego partnera do projektu

, 13 grudnia 2006, 0:00

Porozumienie eXponentia ogłosiło przyjęcie piątego uczestnika do projektu.
Firma Gates, projektant i producent pasków i zestawów napędowych wesprze program eXponentia.
Gates dołącza do założycieli tego projektu – SKF, Tenneco, TRW oraz Valeo – firm od lat związanych z przemysłem motoryzacyjnym. Celem partnerów eXponentia jest przekazywanie mechanikom bieżących informacji o zmieniających się i coraz bardziej zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych wykorzystywanych w pojazdach. Porozumienie powstało pięć lat temu i rozwija zakres oferowanych usług na rynkach europejskich. Aktualnie działa w : Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech i Polsce.

Rynek nieustannie rozszerza się o nowe technologie oraz kolejne potrzeby klientów. W odpowiedzi na pojawiające się oczekiwania program eXponentia dostarcza informacje i wiedzę techniczną, które pochodzą prosto ze źródła, tj. od dostawców części na OE. Każdy partner programu przekazuje najwyższej klasy know-how celem rozwinięcia modułów szkoleniowych, oferujących wysokiej jakości wiedzę przekazywaną przez profesjonalistów.

Wszyscy partnerzy porozumienia są przekonani, że w szybko rozwijającym się biznesie, jakim jest rynek motoryzacyjny, tylko najlepiej poinformowane przedsiębiorstwa pozostaną konkurencyjne na rynku. Jest to powód, dla którego stworzono to porozumienie i rozszerzono je o firmę Gates.

Firma Gates dołączyła do projektu gdyż uważa, iż wspólnymi siłami można dokonać więcej.

Giorgio Brusco, Wice Prezes Gates Automotive Aftermarket Europe powiedział: „Firma Gates rozumie, że dostępność informacji technicznych i know-how ma kluczowe znaczenie dla przyszłości mechaników na niezależnym rynku. Jesteśmy zatem niezmiernie szczęśliwi, że możemy dzielić się naszą ogromną wiedzą i oferować im wsparcie. Wierzymy, że nasz udział w projekcie eXponentia jeszcze bardziej poprawi jakość tych usług oraz pozwoli mechanikom rozszerzać ofertę i zapewni przyszłość na tak bardzo konkurencyjnym rynku motoryzacyjnym.”

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!