Czarne akcesoryjne lampy główne do VW Golf Plus i Passata B6

, 29 listopada 2006, 0:00

Hella prezentuje reflektory akcesoryjne w nowym designie Black do VW Golfa Plus (od 01/05) i Passata B6 (od 03/05). Modny czarny wygląd uzyskuje się przez przyciemnianie tych fragmentów lampy, które są optycznie neutralne, a więc bez wpływania na wydajność świetlną lampy. W Golfie Plus szyba reflektora umożliwia wgląd w odbłyśnik typu FF, zapewniający optymalny rozkład światła, a wykonany z niezwykle odpornego termicznie plastiku. W Passacie B6 projektorowy moduł DE świateł mijania zapewnia optymalną wydajność świetlną. Soczewkowa optyka podkreśla sportowy, dynamiczny wygląd czarnej lampy akcesoryjnej.

]1P[
W obu modelach do funkcji świateł drogowych zastosowano najpotężniejsze dostępne dziś halogenowe żarówki H7. W zestawie są cztery takie żarówki.
Tryb lampy mijania przekonuje łatwo do siebie dzięki szerokiej, bardzo jasnej strudze światła rozświetlającej przedpole, z daleko sięgającym oświetleniem po stronie kierowcy. Dołączalne światła drogowe zapewniają bezstresową jazdę, gdy droga jest pusta.

Zaczernienie nieistotnych od strony funkcjonalności optycznej elementów lamp jest możliwe dzięki zastosowaniu bardzo odpornej termicznie, specjalnej farby. Nakłada się ją za pomocą specjalnych szablonów, nie ma niebezpieczeństwa jej odparowania nawet w tak wysokich temperaturach, jakie powstają we wnętrzu reflektora.

Obie wersje lamp powstały przy zastosowaniu tych samych najwyższych standardów jakościowych, jakie Hella stosuje zawsze.
Można je zainstalować i podłączyć bez żadnych problemów, bo są wytworzone precyzyjnie tak samo, jak lampy oryginalne, i dostarczone z wszystkimi niezbędnymi do zamontowania akcesoriami oraz instrukcjami. Lampy Helli nie wymagają dodatkowego dopuszczenia do ruchu.

Czarne akcesoryjne lampy główne do Golfa Plusa i Passata B6 będą dostępne na rynku części zamiennych na poczatku 2007 r.

 


Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!