Milionowy akumulator z fabryki ZAP Sznajder Batterien S.A.

, 28 listopada 2006, 0:00

W dniu 22 listopada 2006r. linie produkcyjne fabryki ZAP Sznajder Batterien S.A. w Piastowie koło Warszawy opuścił milionowy akumulator wyprodukowany w ciągu jednego roku.
Dotychczas firma nie przekraczała progu miliona sztuk produkcji rocznej.
Milionowy akumulator pochodzi z serii ZAP Silver 12 V 80 Ah i przeznaczony jest do długiej i niezawodnej pracy we wszystkich nowoczesnych samochodach osobowych.
 ]1P[
Zastosowanie do jego wytworzenia stopu srebrowo-wapniowego i wykorzystanie najnowocześniejszej technologii produkcji kratki ołowiowej metodą expanded metal (cięto-ciągnioną)zapewnia długą i bezawaryjną pracę w temperaturach od minus 40 do plus 80 stopni Celsjusza.
Dodatek srebra zdecydowanie wydłuża czas eksploatacji akumulatora. Ponieważ jest to akumulator srebrowo-wapniowy to w rezultacie jest on również całkowicie bezobsługowy.
Produkowany jest w pojemnościach:53 Ah, 55 Ah, 64 Ah, 70 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 96 Ah i 100 Ah.
Firma ZAP Sznajder Batterien S.A. sprzeda do końca 2006 roku ok.1,1 miliona sztuk akumulatorów, z czego 55% z przeznaczeniem na eksport, głównie do krajów Unii Europejskiej i Europy Środkowo-Wschodniej.
Wartość sprzedaży w 2006 roku osiągnie poziom ok.120 milionów złotych i oznaczać to będzie przyrost sprzedaży w stosunku do roku ubiegłego o 24%.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!