Nowe wkłady firmy Termot do naprawy termostatów

, 22 listopada 2006, 0:00

Producent termostatów firma Termot, wprowadza na rynek swoją kolejną nowość, – wkłady służące do naprawy używanych termostatów, stosowanych w samochodach marek: Opel, Saab i Daewoo.
Dzięki zmianie i ulepszeniu konstrukcji, to najnowsze rozwiązanie techniczne można zastosować bez konieczności wymiany uszkodzonych elementów oryginalnej aluminiowej obudowy.
W termostatach oryginalnych, poza innymi usterkami, spotyka się uszkodzenie stożkowej powierzchni uszczelniającej obudowy. Pojawia się ono na skutek ocierania się ostrej krawędzi oryginalnego zaworu o aluminiowy stożek uszczelniający odlewu (np. w trakcie wibracji silnika). Zastosowanie, w ramach naprawy, części podobnej do oryginalnej nie przyniesie pożądanych efektów, ponieważ nadal może występować zakleszczanie zaworu podczas otwierania termostatu. Dlatego też, we wkładzie firmy Termot zastosowano zawór o kształcie stożkowym i zaokrąglonych krawędziach. Takie rozwiązanie zapobiega nie tylko przyczynom awarii, ale także usuwa jej skutki bez konieczności ponoszenia zbędnych kosztów wymiany obudowy.
Konstrukcja wkładu ułatwia jego montaż i sprawia, że pasuje on do każdego typu uszkodzonego termostatu.
Cena wkładu jest kilkakrotnie niższa od ceny kompletnego termostatu, a wymiana jest bardzo łatwa i gwarantuje pełną satysfakcję podczas użytkowania.


Więcej o szerokim zastosowaniu wkładów firmy Termot mogą Państwo przeczytać na stronie internetowej producenta: www.termot.com.pl 


 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!