NGK wprowadziło nowy interaktywny program e-Learning

, 21 listopada 2006, 0:00

NGK Spark Plug Europe wprowadziło na swojej stronie internetowej nowy program, który oferuje profesjonalistom z warsztatów oraz handlowcom wiedzę z pierwszej ręki. Interaktywny moduł e-Learning w sposób obrazowy i przejrzysty poszerza wypróbowaną ofertę szkoleniową firmy NGK Spark Plug Europe.
Coraz krótsze cykle produkcyjne, a także rozwój technologii oraz materiałów wymagają od warsztatów i handlowców najnowszej wiedzy technicznej, aby móc optymalnie wspierać swoich klientów.
NGK Spark Plug Europe od wielu lat oferuje szkolenia pracownikom warsztatów i handlowcom. Cieszą się one dużą popularnością. Jednak wielu klientów ma za mało czasu, aby wziąć w nich udział. Dzięki programowi e-Learning mogą oni pogłębić swoją wiedzę w dowolnym momencie.
Poprzez stronę internetową www.ngkntk.pl można wejść do programu e-Learning, gdzie znajdą Państwo informacje na temat świec zapłonowych, świec żarowych oraz sond lambda. Zakres opracowania obejmuje tematy począwszy od historii produktu, poprzez ważne właściwości, a także cechy konstrukcji różnych typów aż po właściwy montaż. Obecnie są przygotowywane dalsze informacje poszerzone o specjalistyczną wiedzę techniczną.
NGK stworzyło tę ofertę internetową w oparciu o wiele wskazówek dydaktycznych. Aby dobrze można było przyswoić sobie skomplikowaną wiedzę techniczną, wprowadzono trzy elementy, które w tym pomagają –słuchanie, oglądanie, a także testy. Wysokiej jakości grafiki, trójwymiarowe animacje, szczegółowe teksty lub informacje do słuchania, jak również interaktywne elementy tworzą ciekawe i innowacyjne szkolenie online.
 ]1L[
Osoby nie mające dostępu do internetu, mogą zamówić płytę CD z programem w NGK.

Użytkownicy mogą wybrać poszczególny rozdział i wziąć udział w obszernym kursie. Można również dzięki przejrzystej nawigacji szybko dotrzeć do szukanej określonej informacji.
Moduł e-Learning jest skierowany przede wszystkim do pracowników warsztatów, pracowników w terenie partnerów handlowych, managerów produktu, jak również do osób uczących się w szkołach zawodowych lub w wyższych uczelniach technicznych. Atutem programu jest fakt, iż do korzystania z niego nie wymagana jest żadna rejestracja.


 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!