Doroczny zjazd Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil

, 15 listopada 2006, 0:00

11 listopada 2006 w mazurskim zamku Ryn odbył się doroczny zjazd Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil.
W imprezie udział wzięło 400 osób reprezentujących ponad 150 niezależnych firm handlowych współpracujących z Moto-Profilem. W spotkaniu uczestniczyło także kilkunastu przedstawicieli dostawców oraz prasy branżowej.
Część oficjalną zjazdu wypełniły wystąpienia i prezentacje przygotowane prezesów firmy.
]1L[
Prezes Piotr Tochowicz w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na zachodzące na rynku motoryzacyjnym zmiany oraz przedstawił plany strategiczne rozwoju Moto-Profilu oraz nowych możliwości dla partnerów handlowych. Jednym z głównych akcentów wystąpienia była deklaracja konsekwentnego i zdecydowanego wsparcia jakiego firma Moto-Profil będzie udzielać wszystkim, współpracującym, niezależnym firmom handlowym.
Prezesi Leszek Żurek i Krzysztof Kopiec przybliżyli zebranym aspekty współpracy związane z logistyką, finansami oraz marketingiem.
]2P[
Wieczorem na zamku odbyła się wspaniała biesiada rycerska z udziałem wszystkich zaproszonych gości. „Myślę, że Polska czasów rycerskich „od morza do morza”, u szczytu swojej świetności, zbudowana przez kochających wolność i niezależność ale silnych jednością rycerzy to dobry klimat dla naszego spotkania.” – powiedział prezes Piotr Tochowicz zapraszając gości na biesiadę. Ta niezwykła, wieczorna impreza o unikalnym klimacie, wypełniona pokazami, konkursami i wspaniałą muzyką dostarczyła uczestnikom niezapomnianych wrażeń.


 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!