Wdrożenie w firmie AutoCraft

, 25 października 2006, 0:00

Na przełomie sierpnia i września 2006r. firma ASCO wykonała wdrożenie w hurtowni motoryzacyjnej AutoCraft w Stalowej Woli.
Dotychczas używany program do prowadzenia magazynu i sprzedaży sprawdzał się w funkcjach ewidencyjnych, ale nie był w stanie zaoferować opcji związanych z łatwą emisją oferty dla końcowego użytkownika, prowadzeniem działalności handlowej przez Internet ani też łatwego dostępu do danych całej firmy w czasie rzeczywistym.


Zaproponowane i wdrożone przez ASCO rozwiązanie objęło system do prowadzenia magazynu i sprzedaży FIRMA2000, Moduł Zamówień Internetowych oraz Katalog – elektroniczną ofertę dla użytkownika końcowego.
Centrala AutoCraftu i jego oddziały (razem 15 stanowisk sprzedaży) zostały połączone w czasie rzeczywistym, dzięki czemu z dowolnego oddziału można mieć wgląd na dane całej firmy, a zainstalowany MZI oraz Katalogi dla użytkownika końcowego pozwalają na łatwe dotarcie z ofertą do każdego zainteresowanego odbiorcy.


Dzięki intensywnej współpracy z przedstawicielami Klienta i przeprowadzonym szkoleniom, samo wdrożenie systemu zostało wykonane w ciągu paru godzin na wszystkich oddziałach jednocześnie i nie wpłynęło na ciągłość pracy Firmy. Wdrożenie, szkolenie i przeniesienie danych odbyło się bez dodatkowych opłat.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!