Kager sięga szczytów

, 18 października 2006, 0:00

Firma Fota S.A. rozpoczyna kolejną akcję promocyjną pod hasłem „Sięgamy szczytów”. Partnerem akcji została firma Polski Lek S.A. – producent napoju dla kierowców zapobiegającego zaśnięciom za kierownicą i poprawiającego koncentrację – NO SLEEP.
Do każdego zakupionego 4-litrowego opakowania oleju Kager klient otrzyma do wyboru: 2 opakowania napoju NO SLEEP, skrobaczkę do szyb z rękawicą lub 5 litrowy zimowy płyn do spryskiwaczy Kager. Do 60 litrowej beczki będą dodawane, do wyboru, kombinezony Kager lub plecaki trekingowe, a do 200 litrów oleju – kurtka narciarska.
Akcja potrwa od 15 października do 31 grudnia 2006r. lub do wyczerpania zapasów.


Promocyjne zestawy będą do nabycia w oddziałach Fota S.A., warsztatach Leader Service oraz Leader Service Truck, a także w wybranych sklepach motoryzacyjnych na terenie całej Polski.


„Po ostatnim sukcesie wspólnej akcji promocyjnej z marką kawy postanowiliśmy po raz kolejny zaprosić do promocji partnera oferującego atrakcyjny produkt dla naszej grupy celowej” – powiedział Waldemar Fijołek, dyrektor ds. marketingu w firmie Fota S.A.
„NO SLEEP oferowany przez Polski Lek cieszy się dużą popularnością wśród kierowców, ale także wśród mechaników samochodowych i innych osób związanych z motoryzacją. Jesteśmy przekonani, że zarówno Kager, jak i NO SLEEP skorzystają na wspólnej promocji” – dodał.

Oleje silnikowe Kager firmy Fota S.A. to tegoroczna nowość na polskim rynku. Obecnie w ofercie są oleje mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne w trzech opakowaniach o pojemnościach 1l, 4l, 60l i 200L.
Zostały wyprodukowane w Szwecji.
Cena za 4l oleju waha się od 55 do 109 zł netto w zależności od rodzaju.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!