Program Analizator

, 18 października 2006, 0:00

Program Analizator jest aplikacją, rozprowadzaną wśród Klientów, którzy zakupili system FIRMA2000, przeznaczony głównie dla sklepów i hurtowni branży motoryzacyjnej.
Pełni on rolę dodatkowego modułu analitycznego do systemu, pozwalając na uszczegółowienie kryteriów ze znacznie większą precyzją, niż ma to miejsce w przypadku standardowych analiz podstawowego programu magazynowego.


Program jest rozbudowywany w odpowiedzi na rosnącą ilość danych, gromadzonych w systemie sprzedaży. Najnowsza wersja oferuje możliwości samodzielnego definiowania parametrów analizy i tworzenia własnych zestawień i analiz. Opcja ta była dotychczas dostępna jako element płatnych pakietów analitycznych bądź wymuszała stosowanie przenoszenia danych arkusza kalkulacyjnego, co wiązało się z koniecznością zaawansowanej obróbki danych.


Dzięki edytorowi warunków można z poziomu programu tworzyć dowolne kryteria analizy danych. Do dyspozycji pozostaje szereg operatorów arytmetycznych (mniejsze, większe, równe), tekstowych (zawiera, nie zawiera) i innych. Poszczególne warunki mogą być łączone frazami I oraz LUB, istnieje także możliwość zagnieżdżania warunków, pełniącego rolę wyrażenia, postaci „a I (b LUB c)”.


Zarówno program Analizator, jak i wdrożenie oraz przeniesienie danych do systemu FIRMA2000 z istniejących u Klienta systemów magazynowania i sprzedaży oferowane są bez dodatkowych opłat.


Szczegółowe informacje:
ASCO s.c.
Tel. (012) 638-61-77
www.asco.com.pl 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!