TYLKO W JC AUTO – Magnum Technology (zobacz FILM)

, 20 września 2006, 0:00

Głównymi atutami marki Magnum Technology jest przede wszystkim niezawodność potwierdzająca najwyższą jakość oraz atrakcyjna cena. Produkty tej marki charakteryzują się także wysoką sprawnością działania w szerokim zakresie temperatur. Wszystkie amortyzatory przechodzą rygorystyczne testy w laboratorium. Przeprowadzane badania potwierdzają, że charakterystyka tłumienia amortyzatorów Magnum Technology nie odbiega od wzorcowej charakterystyki tłumienia amortyzatorów montowanych oryginalnie przez producentów samochodów.

GWARANCJA!
Dodatkowym atutem produktów Magnum Technology jest 2-letnia gwarancja bez limitu przebiegu kilometrów.


Warto zwrócić uwagę na fakt, że zły stan amortyzatorów powoduje dodatkowo szybsze zużywanie się wszystkich elementów zawieszenia, opon, przegubów oraz tulei metalowo-gumowych.


SZEROKOŚĆ OFERTY!
Magnum Technology to również bogata oferta. Obecnie katalog Magnum Technology posiada ponad 1200 referencji do samochodów europejskich i azjatyckich.


WARTO POWIEDZIEĆ O TYM KLIENTOWI!
Amortyzator, obok układu hamulcowego, to jeden z ważniejszych elementów auta, wpływający bezpośrednio na bezpieczeństwo. Dlatego wiodący producenci sugerują kierowcom przeprowadzenie raz w roku badania stanu zużycia amortyzatorów. Pozwala to na wczesne wykrycie usterki, dopasowanie stylu jazdy do stanu technicznego i zaplanowanie ewentualnych wydatków.

AMORTYZATORY TECHNICZNIE
Do niektórych zastosowań niezbędny jest amortyzator o charakterystyce zależnej od położenia tłoka w cylindrze (siła tłumienia zmienia się w określony sposób).
Specjalna konstrukcja amortyzatora sprawia, że siła tłumienia w określonej części skoku tłoka jest niższa, niż w pozostałej. Położenie tłoka w cylindrze określa, czy siła tłumienia jest wysoka, czy niska. Nie wpływa to na żywotność amortyzatora.
W pojazdach o zawieszeniu pneumatycznym zapewnia to dodatkowy komfort. W pojazdach resorowych może być rozsądnym kompromisem, gdy różnica pomiędzy pustym a całkowicie obciążonym pojazdem jest zbyt duża dla tradycyjnego amortyzatora.


Dla komfortu
Czy wymiana amortyzatorów na nowe może w znaczący sposób podnieść komfort jazdy samochodem?
Amortyzatory mają duży wpływ na komfort podróżowania autem. Nowe z reguły lepiej tłumią drgania nadwozia występujące na nierównościach drogi. Jednak podstawową korzyścią z wymiany amortyzatorów jest lepsze prowadzenie i hamowanie auta. Trzeba jednak pamiętać, że zastosowanie amortyzatorów gazowych może w niektórych przypadkach wyraźnie usztywnić zawieszenie, co przez niektórych kierowców bywa mylnie postrzegane jako pogorszenie komfortu jazdy.
UWAGA: W JC Auto dostępny jest katalog Magnum Technology 2006 zawierający ponad 1200 referencji do samochodów zarówno z Europy jak i z Azji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!