TRW – oferta części układów podwozia w nowych opakowaniach

, 20 września 2006, 0:00

Na Targach Automechanika 2006 firma TRW Automotive Aftermarket zaprezentowała nowy desing opakowań swoich produktów utrzymany w kolorystyce żywej czerwieni.
Dotychczas na opakowaniach widniały 2 marki podkreślając silny związek w segmencie wyposażenia oryginalnego systemów hamulcowych marki Lucas z układami kierowniczymi i zawieszeniami TRW.
Od tej pory cała oferta części zamiennych z zakresu hamulców, układu kierowniczego i zawieszenia dostępna będzie w opakowaniach opatrzonych wyłącznie marką TRW.
Karen Landis, Marketing and Purchasing Manager TRW Automotive Aftermarket oświadczyła: „Jako dostawca systemów hamulcowych marki Lucas od wielu lat współpracowaliśmy z naszymi klientami zarówno w obszarze OE jak i Aftermarketu. Naturalną konsekwencją jest więc to, że jako producent wyposażenia oryginalnego chcemy oferować produkty TRW również na rynku części zamiennych. Także mechanicy w warsztatach coraz częściej kojarzą TRW z wyposażeniem oryginalnym w dziedzinie układów hamulcowych, stąd zależy nam, aby wymieniając część oryginalną sięgali właśnie po nasze produkty.”

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!