Kager we Frankfurcie

, 20 września 2006, 0:00

W tym roku Kager, marka należąca do firmy Fota S.A., zadebiutował na targach Automechanika 2006 we Frankfurcie.
Podczas targów Automechanika na stoisku Kagera pokazany został pełen zakres oferty Kager, począwszy od elementów układu zawieszenia poprzez części elektryczne, części układu napędowego do systemów hamulcowych. Goście odwiedzający stoisko Kagera otrzymywali katalog CD z pełną ofertą, folder informacyjny z opisami poszczególnych grup produktów oraz katalogi książkowe dla poszczególnych linii części.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się nowy katalog Kagera zawierający elementy zawieszenia i układu kierowniczego do samochodów europejskich i amerykańskich. Oferta obejmuje ponad 3600 indeksów mających zastosowanie we wszystkich samochodach osobowych i dostawczych jeżdżących po europejskich i amerykańskich drogach.
Ze względu na dużą objętość katalog został podzielony na dwie części: pojazdy europejskie i amerykańskie oraz azjatyckie.
Katalog z częściami układu zawieszenia do pojazdów azjatyckich będzie zawierał około 1000 indeksów i ukaże się na rynku jeszcze w 2006 roku.
Dzięki obecności oferty Kagera w międzynarodowym katalogu TecDoc znajomość marki Kager wśród zwiedzających była bardzo wysoka.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!