Behr Hella Service poszerza ofertę

, 13 września 2006, 0:00

265 nowych artykułów z zakresu Systemów Termicznych – w tym nowe urządzenia do serwisowania klimatyzacji SECUsmart i SECUmobile do zastosowania stacjonarnego i mobilnego ( w terenie).

Po rozpoczęciu działalności nowej spółki joint venture na niezależnym europejskim rynku wtórnym z ofertą liczącą ponad 6 000 artykułów Behr Hella Service poszerza wachlarz oferowanych produktów o dalsze 265 części. Ich wejście na rynek nastąpi na tegorocznych targach Automechanika. Blisko dwie trzecie tych produktów stanowią części układów chłodzenia silnika. Pozostałe artykuły są częściami układów klimatyzacji pojazdów. Niektóre z nich, w tym również urządzenia do serwisowania klimatyzacji SECUsmart i SECUmobile, zostaną zaprezentowane na stoisku targowym firmy Hella (Hala 3, stoisko D91).


W ramach znacznego poszerzenia oferty, rozbudowano asortyment sprężarek (tak regenerowanych, jak i nowych). Zawiera on teraz także filtry sprężarki w sześciu nowych wariantach rozmiarowych, chroniących sprężarkę przed mechanicznymi zanieczyszczeniami spowodowanymi np. opiłkami żelaza.
Poszerzono również asortyment węży, w tym połączenia sprężarki z kondensatorem m.in. do samochodów VW Golf IV, VW Passat i Audi A4.
Dodatkowo wprowadzono do sprzedaży zestaw narzędzi Lokring produkcji Behr Hella Service, ułatwiający specjalistom prace serwisowe związane z przewodami układu klimatyzacji.


Nowe urządzenia do serwisowania klimatyzacji SECUsmart i SECUmobile zostaną po raz pierwszy zaprezentowane na odbywających się właśnie targach. W pełni automatyczne jednostki serwisowe przeznaczone do zastosowania stacjonarnego i mobilnego spełniają podstawowe funkcje profesjonalnego serwisu klimatyzacji, takich jak: odsysanie czynnika chłodzącego i oleju z układu klimatyzacji pojazdu, recykling czynnika chłodzącego i wyizolowanie zużytego oleju, wytwarzanie próżni w celu całkowitego usunięcia resztek czynnika chłodzącego i sprawdzenia szczelności układu oraz ponowne napełnianie układu świeżym czynnikiem chłodzącym i olejem.
Na stoisku targowym przez cały dzień będą prezentowane osobom zainteresowanym narzędzia i urządzenia do serwisowania klimatyzacji w praktycznym użyciu.
Te i inne produkty z zakresu chłodzenia silnika i klimatyzacji pojazdów są zawarte w nowym katalogu Behr Hella Service: „You profit from our innovation”.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!