Kager-układ kierowniczy i zawieszenia

, 13 września 2006, 0:00

W ostatnim czasie oferta marki Kager, znaku towarowego należącego do firmy Fota S.A., powiększyła się o części układu kierowniczego i zawieszenia. Obecnie oferta Kagera liczy 44 linie produktów do samochodów osobowych i ciężarowych, ponad 20 tys. części.


Kager przygotował kompleksową ofertę części układu kierowniczego i zawieszenia – ponad 4500 referencji. Zawiera ona części do wszystkich marek pojazdów europejskich, azjatyckich i amerykańskich jeżdżących w Europie.
Do nowej oferty Kager przygotował katalogi. Zostały one opracowane na podstawie oprogramowania serwisowego oraz informacji technicznych od producentów. Ze względu na szerokość oferty przygotowano dwa katalogi. Jeden zawiera dane części układu kierowniczego i zawieszenia do pojazdów europejskich i amerykańskich, drugi do aut azjatyckich.

 ]1L[
Obecnie na rynku znajduje się katalog części przeznaczonych do samochodów europejskich i amerykańskich. W katalogu zostały opisane:
 – drążki kierownicze,
 – końcówki drążków kierowniczych,
 – wahacze,
 – sworznie wahaczy (przeguby kulowe),
 – łączniki stabilizatorów,
 – zestawy naprawcze sworznia zwrotnicy i wahacza.


Katalog prezentuje części przeznaczone do samochodów osobowych i dostawczych. Znajdują się w nim opisy ponad 3600 części pasujących do praktycznie wszystkich samochodów marek europejskich i amerykańskich, spotykanych na naszych drogach.
Katalog oferuje przejrzysty sposób szukania części opierający się na indeksie marek i modeli samochodów, a następnie prezentuje zdjęcia i rysunki artykułów, rozmieszczone na stronie w specjalny sposób. Rozmieszczenie to obrazuje położenie poszczególnych części w samochodzie, dzięki czemu łatwo jest znaleźć potrzebny element. Jeżeli występuje on w kilku wersjach, przeznaczonych do różnych modeli samochodów, to pod każdą z nich zamieszczony jest odpowiedni podpis. Jedynie w przypadku bardzo skomplikowanych rozwiązań (dużej liczby modyfikacji wprowadzanych przez producenta pojazdu), jeden model samochodu występuje na kilku kartkach katalogu. Przed ostatecznym wyborem części warto więc zawsze upewnić się, czy na kolejnych stronach katalogu również nie występuje ten sam model samochodu i wybrać właściwą kartkę katalogu.


Firma Fota pracuje już nad kolejnym katalogiem elementów zawieszenia – tym razem dla samochodów marek azjatyckich. Prace nad wydaniem tego katalogu są już bardzo zaawansowane.
Cały asortyment Kagera znajduje się w międzynarodowym katalogu TecDoc.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!