Premio w Polsce

, 13 września 2006, 0:00

W Gdańsku otwarty został pierwszy w Polsce punkt serwisowy Premio. W ciągu najbliższych kilku miesięcy w naszym kraju ma pojawić się kilkadziesiąt takich placówek. Pod patronatem koncernu Goodyear powstaje sieć serwisów samochodowych, w których będzie można dokonać przeglądu auta, przeprowadzić podstawowe naprawy i kupić opony.

Według ostrożnych szacunków organizatora sieci do końca 2006 roku ma być uruchomionych 30 stacji sieci Premio. Za rok punktów ma być ponad 80, a w przeciągu najbliższych trzech lat sieć powiększy się do co najmniej 120 punktów. W Premio można serwisować opony, wydechy, układy hamulcowe lub wymieniać olej. Mechanicy Premio mogą także sprawdzić i skorygować geometrię oraz oczywiście przeprowadzić okresowe przeglądy aut.
Sieć Premio od początku swojego istnienia związana jest z Goodyearem. Dlatego w punktach serwisowych w Polsce oferowane będą przede wszystkim opony należące do tego koncernu marek takich, jak Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, czy polska Dębica, choć nie będzie brakowało także opon innych firm.


„Już od kilku lat serwis Ring w Gdańsku świadczy usługi nie tylko w zakresie wymiany i sprzedaży opon, ale również przeglądów samochodów. Wysoka jakość usług, doświadczeni mechanicy oraz dobra lokalizacja serwisu sprawiły, że Goodyear zaproponował przystąpienie do swojej sieci Premio. Jestem przekonany, że dzięki atrakcyjnej ofercie Premio, skorzysta nie tylko mój serwis, ale przede wszystkim dotychczasowi i potencjalni klienci” – powiedział Włodzimierz Bińkowski, właściciel serwisu Premio-Ring, pierwszego serwisu sieci Premio w Polsce.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!