Zobacz FILM – FORTUNA LINE (przygotowała firma JC Auto)

, 6 września 2006, 0:00

O wpływie krajowych dróg na zawieszenie samochodów nie trzeba dużo pisać. Każdy z nas osobiście przekonał się wielokrotnie, co się dzieje z zawieszeniem nie tylko używanych, ale także nowych samochodów. Elementy metalowe, gumowe i metalowo-gumowe szybko się zużywają, zmuszając kierowców do poszukiwania odpowiednich części.
Fortuna Line to najwyższej jakości układy kierownicze i zawieszenia. Stosowanie części Fortuna Line pozwala na duże oszczędności, dzięki znacznie większym bezawaryjnym przebiegom samochodów. Wszystkie części przed wprowadzeniem do sprzedaży poddawane są drobiazgowym testom w wyspecjalizowanych laboratoriach. Badania własności fizyko-chemicznych w odpowiednio wyposażonych do tego laboratoriach pozwoliło produktom Fortuna Line na otrzymanie wszelkich wymaganych certyfikatów jakości oraz bezpieczeństwa. Europejską jakość tej marki potwierdza Medal Europejski przyznany przez Business Centre Club w 2003 r. oraz przyznanie tytułu: „Produkt roku 2005” przez czytelników pisma Auto-EXPERT.
Dużą zaletą tej marki jest szeroka oferta zawierając prawie 3000 referencji katalogowych do samochodów osobowych i dostawczych. Ponadto oferta jest systematycznie poszerzana (ostatnio o poduszki silnika).
Kolejnym argumentem przemawiającym za produktami Fortuna Line jest dołączenie do wszystkich części niezbędnych elementów montażowych, które wpływają nie tylko na wytrzymałość i precyzję, ale również skracają czas montażu. Ma to wpływ na jakość usługi i satysfakcję klientów.

Fortuna Line to:
drążki kierownicze
drążki reakcyjne
gumy drążków stabilizatora
końcówki kierownicze
łącznik stabilizatora
osłony drążka kierowniczego
osłony i odboje amortyzatorów
poduszki mocowania silnika
sprężyny zawieszenia
sworznie wahacza
tuleja wahacza
tuleje amortyzatorów
tuleje poduszki belek zawieszenia
tuleje poduszki i łożyska wahaczy
wahacze
wsporniki drążków kierowniczych
zestawy naprawcze tylnych belek
zestawy naprawcze zwrotnic.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!