Nowości Nissens we Frankfurcie

, 6 września 2006, 0:00

Nowy standard chłodnic w systemie First Fit

Firma Nissens wprowadziła do swojej oferty nowy standard produktów oznaczonych „First Fit”. Chłodnice produkowane i oznaczane w ten sposób to wciąż te same produkty z 2 letnią gwarancją. Największym udogodnieniem systemu „First Fit” są dołączone elementy i części służące do montażu. W zależności od modelu auta oraz sposobu zamocowanie w nim wymiennika ciepła, w pudełku z tak oznaczoną chłodnicą, znaleźć można wszelkiego rodzaju: śruby, bolce, podkładki, korki, spinki oraz uszczelki (o-ring). Oznacza to ogromne ułatwienie podczas prac związanych z wymianą chłodnicy. Teraz w jednym pudełku chłodnicy „First Fit” znajduje się wszystko co umożliwia natychmiastowy montaż. („Otwórz pudełko i zamontuj chłodnicę”) Bez dodatkowych kłopotów i kosztów związanych z poszukiwaniem oraz zakupem drobnych elementów montażowych. Grupa produktów w standardzie „First Fit” liczy obecnie prawie 200 referencji i jest stale poszerzana. Oznaczenie modeli chłodnic pokazują katalogi Nissens: specjalna notatka w katalogach elektronicznych oraz symbole graficzne w katalogach drukowanych.


Nissens do swojej oferty wprowadził także skraplacz do nowego Forda Focusa II / C-Maxa, czy chłodnicę cieczy do Nissana Terrano, zarówno wersji produkowanych po 96 jak i po 2002 roku. Oferta wzbogacona została też o chłodnice do Mitsubishi L200, Forda Mavericka, VW LT i Mercedesa ML z silnikiem CDI. Wszystkie wymienione chłodnice dostępne są już w sprzedaży poprzez sieć dystrybutorów Nissens na terenie całej Polski.

Między 12 a 17 września 2006 na targach Automechanika we Frankfurcie firma Nissens zaprezentuje kompletny program produktów Climate/Engine Cooling, nową grupę chłodnic w systemie „First Fit” czy nowoczesne rozwiązania i korzyścia jakie firma proponuje w dziedzinie współpracy przez e-commerce.


Automechanika Frankfurt 2006
Hala: 6.1
Stoisko: C27 
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!