Nowe testery do aut azjatyckich

, 30 sierpnia 2006, 0:00

Firma WSOP wprowadza do sprzedaży testery Salus. Są to urządzenia dedykowane specjalnie do samochodów produkcji azjatyckiej.

AM PRO 10 oraz AM SCAN 10 to autonomiczne urządzenia diagnostyczne. Skanery mogą poszczycić się funkcjonalnością dostępną do tej pory jedynie w znacznie droższych modelach: aktywacje, adaptacje, kalibracje czy kodowanie kluczyków w Hyundai oraz KIA.
Urządzenia te obsługują następujące systemy: wszystkie jednostki sterujące silnika, przekładni automatycznych, ABS, air bag, automatycznych klimatyzacji, kontroli trakcji, układów jezdnych itd.
Testery Salus obsługują większość popularnych azjatyckich i europejskich samochodów, jak również pojazdy mniej popularnych marek. Pracują w pełnym zakresie z różnymi systemami sterowania. Nie tylko systemem sterowania silnika ECM czy PCM, ale również pozostałe, wykonując: aktywacje, adaptacje czy nastawy podstawowe. Skaner zawiera również instrukcje napraw.
Pamięć dużej pojemności (128MB) pozwala zawrzeć pełne oprogramowanie diagnostyczne wewnątrz urządzenia. Tester posiada szesnastostykowy przewód OBD II oraz komplet przewodów do aut azjatyckich, co pozwala diagnozować wszystkie samochody na poziomie określonym przez producenta, bez względu na markę.
Urządzenia te mają możliwość szybkiej, prostej i – co ważne – darmowej comiesięcznej aktualizacji oprogramowania przez Internet za pomocą komputera i złącza USB. Skanery zaprojektowano również do obsługi sieci CAN_BUS, która będzie podstawowym kryterium przydatności urządzenia w przyszłości, gdy CAN stanie się powszechnym protokołem komunikacji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!