Geodyna OPTIMA z nowym oprogramowaniem

, 30 sierpnia 2006, 0:00

Od lipca 2006 firma Hofmann wprowadziła kolejną nowość programową dla wyważarki Geodyna Optima.

Program Optiline określa współczynnik siły bocznej każdej opony oraz proponuje najbardziej komfortowe rozmieszczenie kół dla danego pojazdu.
Najczęstszą przyczyną, tego że pojazd wydaje się byś „ściągany” w którąś stronę, jest stożkowatość kół. Geodyna Optima z najnowszym programem OptiLine przekazuje informacje, co do stanu opon i zapisuje dane nawet pięciu opon. Tylni laser sprawdza stan zewnętrzny opony i informuje o współczynniku siły bocznej. Następnie podaje możliwość przywrócenia prawidłowej pozycji opon, tak że wszystkie współczynniki na każdej osi zostają wyrównane. Koła z najmniejszym wskaźnikiem zostają zamontowane na tylnich osiach. Poprzez proste naciśnięcie klawisza, Geodyna Optima wybiera te koła, które mają najniższe bicie promieniowe, jako te, które powinny być umieszczone na przednich osiach.
Geodyna Optima z programem OptiLine jest czymś więcej niż tylko w pełni zautomatyzowaną wyważarką do kół, to również przyrząd diagnostyczny z najnowszą techniką laserową, o niesamowitym komforcie obsługi. Oprócz przekazywania informacji, co do nie wyrównoważenia kół, mierzy i koryguje wszelkie nierówności opon i felg. Dodatkowo daje pomiary głębokości rowków bieżnika i mierzy obręcz koła.


Program OptiLine można instalować na wszystkich modelach Geodyny Optima z programem bazowym V3,2 . Ta nowa funkcja uzupełnia dotychczasowe możliwości diagnostyczne urządzeń i pomaga każdemu warsztatowi w niezawodnej obsłudze klienta.
Więcej informacji i szczegółów technicznych zarówno na temat oferty jak sposobu realizacji zamówienia –uzyskać można u bezpośredniego importera i przedstawiciela firmy Hofmann – PROFIT Romuald Lange


Biuro Handlowe Poznań
Tel.: + 48 61 8630 -707
lub e-mail: lange@profit.hofmann.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!