BREMI i FAE w Auto Partner (przygotowała firma Auto Partner Tychy)

, 23 sierpnia 2006, 0:00

W wakacyjne miesiące firma Auto Partner rozszerzyła asortyment elementów elektrycznych produkowanych przez BREMI oraz FAE. Warto zwrócić uwagę, że produkty FAE są zdecydowanie tańsze od produktów EPS. Poniżej krótkie informacje na temat tych firm. Na stronach www.autoap.com.pl znaleźć można listy zamienników z EPS na FAE, NGK na BREMI oraz BERU na BREMI. Jednocześnie informujemy, że już niedługo produkty FAE oraz BREMI zostaną objęte promocją.

]1L[ BREMI
Firma BREMI została założona w 1927 przez inżyniera Ernsta Bremickera w Kierspe (Dolina Saary). BREMI od samego początku specjalizuje się w rozwoju techniki zapłonu iskrowego dla silników. Pierwszymi produktami były przerywacze, kopułki i palce aparatów zapłonowych sprzedawane na rynek wtórny na wielu kontynentach. Następnie rozszerzony został asortyment o niskonapięciowe elementy elektryki samochodowej oraz kompletne systemy zapłonowe.
Asortyment oferowany przez BREMI jest uznany za najszerszy w zastosowaniu do samochodów poruszających się w Europie. Od początku lat 70-ch BREMI rozwija się jako sprawdzony dostawca dla przemysłu motoryzacyjnego na pierwszy montaż dla najważniejszych producentów na rynku niemieckim i nieustannie rozwija się w oparciu o partnerskie innowacje za takimi klientami jak: Audi, BMW, VW, Skoda, Seat, Rolls Royce, Bugatti etc.
W następstwie dynamicznego rozwoju „cichego zapłonu” od lat 80-ch BREMI koncentruje swoją działalność nie tylko na rozdzielaniu, ale przede wszystkim na wytwarzaniu wysokiego napięcia. Szczególnego znaczenia nabiera dla BREMI skonstruowanie cewki zespolonej na początku lat 90-ch, która znajduje szerokie zastosowanie nie tylko w pojazdach seryjnych, ale również w sporcie samochodowym.
Dzisiaj BREMI jest wiodącym w Europie dostawcą części i systemów elektrycznych z najszerszym programem w technice zapłonu iskrowego – program ten jest w stanie pokryć zapotrzebowanie ponad 30 milionów pojazdów zarejestrowanych na terenie Niemiec.
Więcej informacji na temat firmy oraz asortymentu BREMI może udzielić Product Manager Zygmunt Dutkowiak – 032 / 325 15 26


FAE
]2P[ Mając ponad pięćdziesiąt lat doświadczenia, FAE jest jednym z liderów w produkcji elektrycznych części zamiennych dla rynku samochodowego. Szeroki wachlarz asortymentu obejmujący czujniki temperatury wody, oleju, czujniki ciśnienia oleju, włączniki, przewody zapłonowe, świece płomieniowe, skierowany jest niemal w 50% na eksport do ponad 80 krajów.
FAE zaopatruje także fabryki samochodowe w elementy przeznaczone do pierwszego montażu. Są to m. in.: Iveco Pegaso, Mercedes Benz, Nissan, Reanult, Skoda, Suzuki.
FAE powstała w 1952 roku. W roku 1963 po raz pierwszy zaprezentowała swoje produkty na Targach Międzynarodowych; zapoczątkowało to sprzedaż eksportową. W 1972 roku FAE otworzyła nową fabrykę o powierzchni przekraczającej 3.500 m2. Od tego czasu FAE zaczęła się specjalizować w produkcji czujników oraz włączników. Dało to ogromne możliwości produkcyjne, które przełożyły się na wzrost obrotów – już 2004 roku przekroczyły 15 milionów euro. W 1997 roku, FAE zbudowała kolejną fabrykę o powierzchni 7000 m2. Pozwoli ona na projektowanie nowych elementów oraz wzrost produkcji dotychczasowych elementów.
Więcej informacji na temat firmy oraz asortymentu FAE może udzielić Product Manager Jarosław Pawikowski – 032 / 325 15 25

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!