Elit – podsumowanie półrocza 2006

, 23 sierpnia 2006, 0:00

Szanowni Państwo,

Pragnę przybliżyć Państwu za pośrednictwem portalu „MotoFocus.pl” najważniejsze elementy rozwoju firmy ELIT Polska sp. z o.o. w pierwszym półroczu b.r.. Okres ten był dla naszej firmy niezwykle ważny z uwagi na zrealizowanie wielu istotnych projektów umożliwiających bardziej efektywne zarządzanie firmą, lepszą komunikację z klientami oraz wyjście naprzeciw ich potrzebom handlowym.


NOWY SYSTEM KOMPUTEROWY
W marcu rozpoczęliśmy użytkowanie nowego systemu komputerowego – Navision Attain. Jego zasadniczą cechą jest łączność on-line pomiędzy biurem centrali i oddziałami firmy. Attain umożliwia sprawniejsze zarządzanie polityką produktową i cenami, łatwiejsze jest księgowanie i zarządzanie logistyką firmy oraz gospodarką magazynową. Nowy system przyspiesza również uzyskiwanie danych i generowanie raportów. W połączeniu z nowym katalogiem elektronicznym umożliwia realizację zamówień klientów złożonych przez Internet.


 ]1P[
EASY CAT
Wraz z wprowadzeniem nowego systemu komputerowego udostępniliśmy dla naszych klientów nowoczesną aplikację „EasyCat”, która łączy w sobie cechy cennika elektronicznego, wyszukiwarki produktów oraz narzędzia do składania zamówień elektronicznych. „EasyCat” pozwala na kompleksową współpracę klientów z Elit poprzez możliwość instalacji na wielu komputerach u jednego klienta, uzyskiwanie informacji o nowościach i promocjach, przegląd aktualnych warunków handlowych, stanów magazynowych i historii zakupów oraz zestawienie płatności faktur. Klient posiada możliwość wysyłania i odbierania indywidualnych wiadomości. Unikalną właściwością tej aplikacji jest możliwość bezpośredniego importu zamówień z formatu .xls!!

EASY TECH
Wraz z katalogiem elektronicznym oferujemy naszym klientom program warsztatowy o nazwie „EasyTech”.


NOWE PROJEKTY INFORMATYCZNE
W naszej firmie trwają obecnie prace nad nowymi projektami elektronicznymi. Sądzę że na początku czwartego kwartału będziemy mogli zaoferować gotowe rozwiązania dla klientów.


URZĄDZENIA INWESTYCYJNE
Od maja b.r. poszerzyliśmy ofertę o urządzenia inwestycyjne dla warsztatów. Decyzja podjęta została na wniosek klientów zainteresowanych unowocześnieniem swoich miejsc pracy. Zamierzamy w przyszłości zwiększyć ilość pracowników dedykowanych do tej sprzedaży.


WSPÓŁFINANSOWANIE INWESTYCJI WARSZTATOWYCH
Oprócz standardowej sprzedaży urządzeń inwestycyjnych uczestniczymy również we współfinansowaniu zakupu urządzeń inwestycyjnych dla naszych największych klientów. Na program ten trwający od marca ubiegłego roku przeznaczyliśmy już ponad 1 mln zł.

NOWE PRODUKTY
W tym roku oferta Elit poszerzyła się o wiele nowych linii produktowych, w kolejności wprowadzania wymienię: sprzęgła „Exedy”, uszczelki „Elring”, przepływomierze „Bosch”, pompy paliwa „Sidat” i „Cardo”, elementy klimatyzacji „Valeo” i „Ava”, pompy wody „Nipparts”, koła dwumasowe „Luk”, katalizatory „Rosi” oraz amortyzatory i przeguby pod własną marką „Vector”. W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie osłon przegubów „Vector” oraz nowej linii wycieraczek.

NOWE ODDZIAŁY
W marcu b.r. rozpoczął działalność trzeci oddział Elit w Warszawie.


Tak znaczne inwestycje w firmę i rynek pokazują jak dużą wagę przykładamy do współpracy z naszymi klientami. Jednocześnie stwarzają one nowe możliwości szerszej i wydajniejszej współpracy z korzyścią dla obu stron.


Z poważaniem
Marek Dudek
Prezes Zarządu
ELIT Polska sp. z o.o.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!