D-POWER NGK – skoncentrowany atak

, 16 sierpnia 2006, 0:00

Producent świec zapłonowych – firma NGK Spark Plugs przystępuje do skoncentrowanego ataku na europejski rynek świec żarowych poprzez wprowadzenie w Polsce nowego asortymentu- serii D-Power.

Nowy asortyment składa się z 38 świec żarowych – znajdujących zastosowanie w 1.400 typach samochodów – które zostały zaprojektowane, aby pokryć ponad 90% rynku samochodów z silnikami Diesla w Polsce.


Świece żarowe serii D-Power to szybki rozruch silnika, wysoka wydajność i bardzo niskie emisje. Metalowy korpus wszystkich świec żarowych NGK D-Power jest pokryty powłoką przeciwkorozyjną, zapewniającą bardzo łatwy demontaż – to bardzo trudny problem, z którym długo kojarzono świece żarowe.


]1P[ Świece żarowe D-Power są wprowadzane do Polski w nowoczesnych opakowaniach i niezwykle prostym do zrozumienia systemie numeracji. System krótkiej numeracji bardzo ułatwia wybór prawidłowej świecy żarowej i zapewnia warsztatom natychmiastowe oszczędności czasu i kosztów. NGK gwarantuje znakomitą dostępność D-Power oraz ich szybkie dostawy do swoich dystrybutorów na terenie Europy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!