Gorąca promocja Meyle i nowa filia firmy Auto Partner (przygotował Auto Partner Tychy)

, 2 sierpnia 2006, 0:00

Podgrzewamy atmosferę o 8%!


Do końca października proponujemy naszym Klientom 8% dodatkowej premii na produkty Meyle. Szczegóły dostępne u Przedstawicieli Handlowych, w dziale handlowym (032 / 325 15 00) lub na stronach www.autoap.com.pl.


]1P[
Wartym odnotowania wydarzeniem jest otwarcie nowej filii Auto Partner jako pierwszego elementu Śląskiej Grupy Logistyczno – Dystrybucyjnej.

Rozwój firm działających w sektorze sprzedaży części motoryzacyjnych to niekończący się proces poszukiwania nowych rozwiązań w zakresie dystrybucji towarów, dostępności oferty asortymentowej, a zarazem realizacji nowych wyzwań w obszarze B2B – czyli satysfakcji klienta na drodze budowania trwałych, długoterminowych relacji handlowych.


Odpowiedź ze strony firmy Auto Partner stanowi nowa, innowacyjna koncepcja rozwoju regionalnych kanałów dystrybucji oparta na kluczowym elemencie strategii handlowej – być zawsze blisko klienta. Realia rynkowe – cena, jakość oferowanych towarów, warunki handlowe stanowią kluczowe narzędzie w rękach specjalistów branży motoryzacyjnej, liderów polskiego rynku motoryzacyjnego, reprezentantów niezależnych dystrybutorów części zamiennych, jednak podstawę sukcesu ukierunkowanego na własne miejsce w istniejących warunkach wolnego rynku stanowi odpowiedź na znalezienie własnej strategii dotarcia do klienta – częstotliwości dostaw w połączeniu z udostępnieniem jak najszerszej oferty handlowej.


]2L[
Proces zmian w firmie Auto Partner rozpoczyna nowo otwarty oddział zlokalizowany w Rybniku przy ulicy Zebrzydowickiej 154 – stanowiący pierwszy istotny element Śląskiej Grupy Logistyczno – Dystrybucyjnej.

Fakt bliskości Centrum Logistycznego dysponującego magazynem wysokiego składowania, zlokalizowanego w Bieruniu w odniesieniu do pierwszego Śląskiego oddziału firmy Auto Partner pozwala na wprowadzenie systemu wielokrotnych dostaw do klienta w ciągu jednego dnia, niezależnie od godziny złożenia zamówienia. Nasi Klienci mają dostęp nie tylko do wyselekcjonowanego asortymentu znajdującego się w nowo otwartym oddziale w Rybniku ale mogą również korzystać bez ograniczeń ze stanów magazynowych Centrum Logistycznego w Bieruniu. Wahadło logistyczne pozwala na kilkukrotne dostawy towaru do naszych odbiorców nie generując tym samym dodatkowych kosztów transportu, oraz nie wpływając na kwotę (bufor) zamówień niezbędną do realizacji zamówienia.


Koszt związany z magazynowaniem oraz dystrybucją towaru na miejsce przenoszony jest zatem w całości na firmę Auto Partner.


]3P[
Osoby zatrudnione w nowym oddziale to ekipa nierozerwalnie związane z rynkiem motoryzacyjnym, dlatego też problemy stanowiące istotę dnia codziennego firm działających w branży motoryzacyjnej nie są jej obce.


Nowa Śląska Grupa Dystrybucyjna firmy Auto Partner to główny element polityki handlowej ukierunkowanej na oczekiwania Klientów w trosce o minimalizację kosztów związanych z realizacją zamówień oraz zwiększenie atrakcyjności oferowanych usług przez Naszych Klientów poprzez nieograniczony dostęp do towarów znajdujących się w naszej ofercie.


Dane adresowe nowego oddziału firmy Auto Partner:


ul. Zebrzydowicka 154, 44-217 Rybnik
tel. (032) 422 59 48
tel. (032) 433 22 11
fax (032) 426 14 45


Kierownik Oddziału: Dariusz Maciejasz
Kierownik Sprzedaży: Tomasz Stajer
Kierownik Magazynu: Paweł Krajewski

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!