Best Products – najniższe podnośniki nożycowe

, 2 sierpnia 2006, 0:00

Oferta firmy best products wzbogaciła się o nową rodzinę diagnostycznych podnośników nożycowych o dźwięcznej nazwie XENIA.
Na szczególne podkreślenie w rozwiązaniach technicznych tych podnośników zasługuje bardzo mała wysokość w dolnym położeniu. Wynosi ona dla podnośników o udźwigu 3 t – 12 cm , 4t –14 cm, 5t – 16 cm.
Ogólnie znane podnośniki nożycowe tę wysokość mają w granicach od 30 – 40 cm. Tak niski wymiar daje możliwość posadowienia podnośnika na posadzce z krótkimi najazdami w granicach od 600 – 1000 mm, które wystarczą do swobodnego wjechania samochodami ze spojlerami. Często z powodu braku miejsca i braku możliwości zagłębienia (np.: stropy) zastosowanie podnośnika nożycowego nie było możliwe. Podnośniki nożycowe XENIA stwarzają teraz taką taka szansę.
Drugim ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie dwóch siłowników na platformę po przeciwnych stronach nożyc. W ten sposób producent wyeliminował częstą wadę ogólnie znanych podnośników nożycowych polegającą na samoczynnym zróżnicowaniu wysokości przy podnoszeniu i opuszczaniu platform.
Ponadto zastosowanie dwóch osobnych siłowników znacznie zwiększyło sztywność konstrukcji. Podnośniki są produkowane w wersjach o dł. platform 4200 i 4800 mm w konfiguracji do ustawiania geometrii (zagłębienia pod obrotnice, podnośnik pomocniczy nożycowy, płyty luzujące) oraz prac serwisowych.

Więcej szczegółów u dystrybutora.


Krajowy przedstawiciel:
Best Products Sp. z o.o
Tel./fax. 061/ 847-06-55, 848-86-24

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!