Katalog MANN-FILTER 2006/2 na CD-romach

, 2 sierpnia 2006, 0:00

230 nowych typów filtrów, jeszcze szybsza nawigacja i wiele innych zalet oferuje nowy interaktywny katalog MANN-FILTER na CD-romie, który od sierpnia 2006 będzie do dyspozycji dla sprzedawców i warsztatów. Program filtrów obejmuje blisko 2.800 typów dla ok. 100.000 zastosowań. W światowym programie znajduje się ponad 4.000 typów filtrów.


Rozszerzona oferta produktowa, nowa powierzchnia użytkowa i jeszcze szybsza nawigacja – tak prezentuje się nowy digitalny katalog MANN-FILTER. Wystarczą dwa kliknięcia i użytkownik znajduje się bezpośrednio na stronie zastosowań i może w szybki i nieskomplikowany sposób odszukać spośród 2.800 typów filtrów i blisko 100.000 zastosowań.
Szczególnej uwadze polecana jest szeroka oferta filtrów dla samochodów produkcji azjatyckiej. Blisko 450 typów filtrów dla ponad 2.200 typów samochodów produkcji azjatyckiej i ponad 6.000 zastosowań stawia MANN-FILTER w rzędzie największych oferentów filtrów do samochodów azjatyckich.


]1P[ Ważną zaletą dla użytkowników katalogu MANN-FILTER online jest przeniesienie layoutu i funkcji oraz jego ujednolicenie. Użytkownik online szybko rozpozna i odnajdzie niezbędne filtry.


Aktualny katalog MANN-FILTER na CD-romie jest wielojęzyczny. Nowością jest automatyczny wybór wersji językowej oraz możliwość manualnej selekcji. Software zapisuje ustawienie i otwiera katalog ponownie na ostatnio używanej wersji językowej.


Przydatne informacje dodatkowe jak instrukcje montażu i informacje produktowe wraz z filmowymi prezentacjami zasad działania filtrów oraz typy dla wymiany filtrów czynią katalog MANN-FILTER na Cd-romie bardzo przyjaznym w użytkowaniu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!