Nowość w Auto Partner Tychy (przygotowała firma Auto Partner Tychy)

, 19 lipca 2006, 0:00

W lipcu 2006 roku firma Auto Partner rozszerzyła swoją ofertę o produkty marki BREMI. W stałej ofercie znajdują się moduły zapłonu, cewki zapłonowe, kopułki, palce rozdzielacza oraz przewody wysokiego napięcia.


Firma BREMI została założona w 1927 przez inżyniera Ernsta Bremickera w Kierspe (Dolina Saary). BREMI od samego początku specjalizuje się w rozwoju techniki zapłonu iskrowego dla silników. Pierwszymi produktami były przerywacze, kopułki i palce aparatów zapłonowych sprzedawane na rynek wtórny na wielu kontynentach. Następnie rozszerzony został asortyment o niskonapięciowe elementy elektryki samochodowej oraz kompletne systemy zapłonowe.
Asortyment oferowany przez BREMI jest uznany za najszerszy w zastosowaniu do samochodów poruszających się w Europie. Od początku lat 70-ch BREMI rozwija się jako sprawdzony dostawca dla przemysłu motoryzacyjnego na pierwszy montaż dla najważniejszych producentów na rynku niemieckim i nieustannie rozwija się w oparciu o partnerskie innowacje za takimi klientami jak: Audi, BMW, VW, Skoda, Seat, Rolls Royce, Bugatti etc.
W następstwie dynamicznego rozwoju „cichego zapłonu” od lat 80-ch BREMI koncentruje swoją działalność nie tylko na rozdzielaniu, ale przede wszystkim na wytwarzaniu wysokiego napięcia. Szczególnego znaczenia nabiera dla BREMI skonstruowanie cewki zespolonej na początku lat 90-ch, która znajduje szerokie zastosowanie nie tylko w pojazdach seryjnych, ale również w sporcie samochodowym.
Dzisiaj BREMI jest wiodącym w Europie dostawcą części i systemów elektrycznych z najszerszym programem w technice zapłonu iskrowego – program ten jest w stanie pokryć zapotrzebowanie ponad 30 milionów pojazdów zarejestrowanych na terenie Niemiec.
 
Więcej informacji www.autoap.com.pl lub 032 / 325 15 00

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!