Od diagnostyki akumulatorów do świateł w technologii LED

, 12 lipca 2006, 0:00

Na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie niemiecka Hella zaprezentuje wiele nowych produktów w czterech głównych liniach asortymentowych: Oświetlenie, Elektrotechnika, Elektronika i Systemy Termiczne oraz rozszerzony zakres usług dla rynku części zamiennych i niezależnych warsztatów.
W Hali 3.0/Stoisko D.91, odwiedzający mogą otrzymać nformacje o nowych produktach, jak również zasięgnąć porady u specjalisty z Helli. Nowe urządzenia z zakresu klimatyzacji firmowane logo Behr Hella Service będą demonstrowane w czasie ich pracy („na żywo”) na stoisku Helli. Również na miejscu będą podłączone terminale dla skorzystania z internetowej wersji szkoleń Helli (Hella Online Training).
Hella będzie prezentować wybrane nowe produkty z zakresu części elektronicznych, których oferta została poszerzona o ponad 850 artykułów w ciągu ostatnich 2 lat.
Interesującym produktem są akcesoryjne światła dzienne wykonane w technologii LED, które mają bardzo długą żywotność i minimalne zużycie prądu. Tym produktem Hella chce pokazać, że interesują ją sprawy poprawy bezpieczeństwa na drogach bez niszczenia środowiska naturalnego przez zwiększanie zużycia paliwa.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!