Stowarzyszenie Dystrybutorów (zobacz FILM)

, 28 czerwca 2006, 0:00

Członkowie Stowarzyszenia Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych – liderzy niezależnego rynku dystrybucji samochodowych części zamiennych, a więc firmy konkurujące wzajemnie na co dzień, znaleźli czas aby spotkać się razem w Mikołajkach.


W Krainie Tysiąca Jezior nie mogło zabraknąć żeglarskiej przygody – w pierwszym dniu spotkania, uczestnicy wyruszyli w rejs po jeziorze Śniardwy, największym polskim śródlądowym statkiem Chopin, zbudowanym w stylu XIX-wiecznego żaglowca. Podczas rejsu, poza dyskusją na liczne tematy motoryzacyjne, można też było wspólnie zaśpiewać i posłuchać żeglarskie piosenki. Natomiast wieczorem, członkowie Stowarzyszenia Dystrybutorów wspólnie biesiadowali w ogrodzie hotelu „Amax”, położonym na zachodnim brzegu jeziora Mikołajskiego.

Kolejny dzień również obfitował w wiele atrakcyjnych zajęć. Spotkanie, poza możliwością aktywnego wypoczynku, było znakomitą okazją do rozmów o przyszłości rynku dystrybucji części samochodowych, oraz na temat kierunków działań i rozwoju Stowarzyszenia Dystrybutorów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!