Kager zaprasza na kawę

, 28 czerwca 2006, 0:00

Rusza wspólna promocja olejów silnikowych marki Kager oraz kawy Woseba


Fota S.A. rozpoczyna kampanię promocyjną pod hasłem „Kager. Przerwa na kawę”. Partnerem akcji została firma Woseba – producent kaw. Do każdego zakupionego 4-litrowego opakowania oleju klient otrzyma kubek termiczny oraz 100g naturalnej kawy mielonej Arabica i 100g Mocca Fix Gold firmy Woseba.
Akcja potrwa od 26 czerwca do 26 sierpnia 2006r. lub do wyczerpania zapasów. Promocyjne zestawy można nabyć w oddziałach Fota S.A., warsztatach Leader Service oraz Leader Service Truck, a także w wybranych sklepach motoryzacyjnych na terenie całej Polski.


Oleje silnikowe Kager firmy Fota S.A. to tegoroczna nowość na polskim rynku. Obecnie oferowane są wysokiej jakości oleje mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne w trzech opakowaniach o pojemnościach 1l, 4l, 60l i 200l. Zostały wyprodukowane w Szwecji.
Cena za 4l oleju waha się od 55 do 109 zł netto w zależności od rodzaju.

Opis olejów silnikowych Kager


Półsyntetyczny olej silnikowy Kager Semisynthetic 10W40 Engine Oil – zapewnia właściwą ochronę silnika zaraz po jego uruchomieniu. Przyczynia się do wydłużenia żywotności silnika, utrzymując go w czystości i nie dopuszczając do zużycia podczas zimnych startów. Przeznaczony jest do samochodów osobowych i dostawczych, do silników z zapłonem iskrowym, a także do silników z zapłonem samoczynnym – zarówno bez doładowania, jak i turbodoładowanych. W niskich temperaturach posiada niższą lepkość, niż mineralne odpowiedniki, dzięki czemu uruchomienie silnika podczas mrozów jest łatwiejsze. Zaleca się stosowanie tego oleju w umiarkowanych i ciężkich warunkach eksploatacji. Przeznaczony jest także do stosowania w samochodach wyposażonych w katalizatory spalin. Dzięki niskiej zawartości popiołu siarczanowego można go stosować w samochodach wyposażonych w silniki zasilane gazem LPG. Ceny detaliczne netto: 1l – 22 zł; 4l – 77 zł; 60l – 1080 zł.


Syntetyczny olej silnikowy Kager Synthetic 5W40 Engine Oil – jest olejem nowej generacji o formule zmniejszającej siły tarcia, a tym samym zużycie paliwa. Jego parametry pozwalają na łatwy rozruch silnika nawet w temperaturze poniżej -40 stopni C, wydłużając czas żywotności silnika. Przeznaczony jest do samochodów osobowych i dostawczych, zarówno do silników benzynowych, jak i Diesla, a także zasilanych LPG. Zaleca się stosowanie tego oleju, gdy użytkownik pojazdu dąży do uzyskania ekonomicznego zużycia paliwa i wydłużenia czasu eksploatacji silnika. Można go stosować w ekstremalnie zimnych i gorących klimatach – nawet podczas sportowych wyścigów na Saharze, zapewnia wysokie ciśnienie w cylindrach i doskonałe smarowanie. Ceny detaliczne netto: 1l – 30,50 zł; 4l – 109 zł; 60l – 1561 zł.


Półsyntetyczny olej silnikowy Kager Semisynthetic TDI 5W-40 Engine Oil – przeznaczony jest specjalnie do silników VW z pompowtryskiwaczem. Produkt zalecany jest również do pozostałych typów samochodów osobowych i lekkich samochodów ciężarowych, bez lub z turbodoładowaniem, zarówno do silników benzynowych, jak i silników Diesla. Ułatwia uruchomienie silnika w niskich temperaturach, zapewnia smarowanie w każdej temperaturze pracy, pozwala na zmniejszenie zużycia paliwa i oleju. Właściwości czyszczące i przeciwzużyciowe, jak również doskonałe własności odbierania ciepła od najgorętszych części pozwalają zwiększyć żywotność silnika.  

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!