Targi w Inter Cars S.A. – Najmocniejsza impreza (zobacz FILM)

, 21 czerwca 2006, 0:00

W dniach 3-4 czerwca 2006 na terenie Centrum Logistycznego Inter Cars S.A. w Cząstkowie Mazowieckim koło Warszawy odbyły się kolejne Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów.
Była to już 6 edycja targów przygotowana przez tego dystrybutora części zamiennych.
Podobnie już jak w latach ubiegłych, organizatorzy przewidzieli dla odwiedzających dużo atrakcji.
Tradycyjnie już wystawcy targowi, przygotowali ciekawe ekspozycje i wiele nowości z branży motoryzacyjnej. Po raz pierwszy na targach zaprezentowana została kompleksowa oferta narzędzi i wyposażenia warsztatów przygotowana przez Dział Wyposażenia Warsztatów Inter Cars S.A.


Ponieważ nazwa – Najmocniejsza impreza – zobowiązuje, targi odwiedził najmocniejszy, najsilniejszy człowiek na świecie – Mariusz Pudzianowski.
Tak jak w poprzednio, była i tym razem możliwość sprawdzenia swoich sił w różnych konkurencjach na wzór programu Strong Man.
Najsilniejsi mogli spróbować swoich sił z mistrzynią świata Strong Woman Anetą Florczyk.
Wszystkie konkursy i atrakcje prowadził Piotr Szwedes, który doskonale nawiązywał kontakt z publicznością zachęcając ich do udziału w konkursach.

Podobnie jak w latach ubiegłych Inter Cars S.A. zorganizował bezpłatny dowóz gości ze wszystkich miejscowości na terenie kraju, gdzie znajdują się filie firmy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!