Pole Position – bezpłatny program dla warsztatów

, 1 czerwca 2006, 0:00

Informacyjny program Pole Position, opracowany przez koncern SKF, skierowany jest przede wszystkim do placówek serwisowych, które chcą pogłębiać wiedzę w zakresie oferowanych przez firmę produktów i sposobu obsługi klientów.

Pole Position to cyklicznie publikowane wartościowe informacje. Poczynając od wskazówek technicznych dotyczących montażu / demontażu oraz sposobu wykrywania i usuwania usterek łożysk, a kończąc na wiadomościach o najnowszych rozwiązaniach w dziedzinie zestawów naprawczych i diagnostyki oraz informacjach z rynku.

]2P[

Pole Position, to:
– szybsze dokonywanie napraw z zachowaniem ich wysokiej jakości,
– zapewnienie bezpieczeństwa i gwarancji poprawnego działania pojazdów klientów,
– pomoc w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej na rynku i generowanie większego zysku,
– podnoszenie kwalifikacji personelu serwisu,
– budowanie lojalności i pozytywnych relacji z klientami, które skłonią ich do stałego korzystania z usług w danym punkcie serwisowym.

Uczestnicy programu po wypełnieniu odpowiedniej deklaracji, bezpłatnie otrzymują opracowane przez SKF książki w języku polskim, poświęcone poszczególnym grupom produktowym takim jak: zestawy naprawcze do kół, rolki i napinacze, pompy wody, zestawy do układów zawieszenia, etc.

Pole Position to wiadomości niezbędne dla firm działających w warunkach rosnącej konkurencji na rynku usług naprawczych.

Montuj Pewność z SKF

Zapisz się do programu Pole Position – wypełnij deklarację http://www.vsm.skf.com/poland_polish/node299.aspx

]3[

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!