Zestaw naprawczy łożyska do kół SKF (VKBD)

, 1 czerwca 2006, 0:00

Zestaw naprawczy łożyska do kół firmy SKF ułatwia wymianę części w modelach samochodów, w których łożysko jest montowane wewnątrz bębna lub tarczy hamulcowej. Jako że nie ma potrzeby wyciskania łożyska na zewnątrz, a co za tym idzie nie ma ryzyka uszkodzenia powierzchni, znika popularny problem hałasów i wibracji wywoływanych przy wymianie elementów układu hamulcowego.


]1[
Fabrycznie składany zestaw VKBD zapewnia idealne dopasowanie łożyska do bębna hamulcowego / tarczy hamulcowej i eliminuje uszkodzenia łożyska z powodu zachowania niewłaściwego luzu. Zestaw wydłuża również okres eksploatacji łożyska zmniejszając ryzyko nieodpowiedniego ułożenia uszczelnienia powodującego wycieki smaru z łożyska.
Zestaw naprawczy łożyska do kół (VKBD) firmy SKF składa się z bębna hamulcowego lub tarczy hamulcowej z fabrycznie założonymi łożyskami i wszystkimi potrzebnymi elementami. Zestawy dostępne są w całej Europie i pasują do ponad 2000 różnych wersji i modeli samochodów takich producentów, jak VAG, PSA, Renault i Ford.

Uwaga techniczna:
Nigdy nie zakładaj zużytego łożyska w nowym bębnie / tarczy hamulcowej.
Wymieniając fabrycznie złożone łożysko koła i bęben / tarczę hamulcową nigdy nie wolno montować z powrotem zużytego łożyska.
Łożysko jest mocowane i wciskane w bęben / tarczę z dużą precyzją i jeśli zostanie wyjęte, a zostanie zamontowane nowe, ustawienie może być całkowicie niewłaściwe, co doprowadzi to przedwczesnej awarii łożyska koła.
 ]2[

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!