Amortyzatory KYB do nowego Nissana Note

, 24 maja 2006, 0:00

KYB (KAYABA) dostarcza amortyzatory do nowego modelu Nissana Note, będącego innowacyjnym rozwiązaniem małego samochodu rodzinnego.

Nissan Note jest pojazdem zaprojektowanym z myślą o rodzinie. , uniwersalnym, praktycznym, mającym zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa.
Samochód wyposażono w gazowe amortyzatory dwururowe na przedniej i tylnej osi uzyskując znakomite właściwości jezdne w połączeniu z precyzją sterowania.
Amortyzatory z układem kontrolującym rodzaj nierówności podłoża, z reguły występujące tylko w pojazdach wyższego segmentu, zapewniają doskonały komfort dla pasażerów. Dzięki ich unikalnej konstrukcji możliwe było obniżenie sztywności tylnego zawieszenia (o ok. 8%) w celu podniesienia ogólnego komfortu podróżowania bez szkodliwego wpływu na bezpieczeństwo i przyczepność pojazdu.


Nissan Note, produkowany w zakładach Nissana w Sunderland (Wielka Brytania) jest już w sprzedaży w salonach całej Europy.


Poza współpracą z Nissanem, na całym świecie KYB dostarcza amortyzatory jako wyposażenie oryginalne (OE) dla producentów takich jak: Audi-VW Group, Daimler-Chrysler, Ford, General Motors, Mitsubishi, PSA Peugeot Citroen, Renault, Toyota.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!