Geometria 3D Hofmann dla Mercedesa

, 17 maja 2006, 0:00

Występujące w ofercie firmy best products urządzenia do ustawiania geometrii w systemie 3D Geoliner 680 i 780 uzyskały oficjalne dopuszczenie Mercedes-Benz do stosowania w autoryzowanych serwisach obsługi samochodów. Stosowane do tej pory urządzenia do pomiaru i ustawiania geometrii kół wymagały, przed przystąpieniem do pomiarów danego pojazdu, zamocowania na jego kołach czterech elektronicznych głowic pomiarowych. W systemie 3D na kołach zamocowane są tylko głowice pasywne z powłoką odblaskową.


Geolinery 680 i 780 ustanawiają nowe standardy urządzeń do pomiaru i ustawiania geometrii kół pojazdów samochodowych wykorzystujące wspomaganą komputerowo i opartą na trójwymiarowym modelowaniu metodę rozpoznawania obrazu, umożliwiającą otrzymywanie precyzyjnych wyników pomiaru geometrii wszystkich czterech kół pojazdu w czasie nie przekraczającym 5 minut.
Geoliner 780 posiada dwie kamery poruszające się automatycznie na osobnych słupach równocześnie z podnoszonym samochodem. Jest to najbardziej technologicznie zaawansowane urządzenie systemu 3D.

Krajowy przedstawiciel:
Best Products Sp. z o.o
tel. 061/ 847-06-55

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 13 grudnia 2008, 0:00 0 0

do mercedesa sam geoliner nie wystarczy podpowiedĹş ..m..?
czekam na odpowiedĹş

Odpowiedz