Nowości w firmie Delphi

, 17 maja 2006, 0:00

Nowe narzędzie z Delphi do diagnostyki komputera i klimatyzacji w samochodach


Firma Delphi wprowadziła nowy produkt do swojego zestawu bezprzewodowych narzędzi diagnostycznych. DSAC100E – jest to przyrząd, który będzie w stanie diagnozować awarie w układach klimatyzacji stosowanych przez wszystkich ważniejszych producentów pojazdów.
DSAC100E może być stosowany samodzielnie do diagnostyki klimatyzacji lub w połączeniu z narzędziami DS100E, DS500E lub DS800E do sprawdzania większej ilości systemów.


DSAC100E jest przyrządem elastycznym, który może być używany samodzielnie, dla wykrywania awarii w klimatyzacji, lub w połączeniu z bezprzewodowymi narzędziami diagnostycznymi z Delphi do identyfikowania problemów w innych układach pojazdu, takich jak zarządzanie silnikiem, ABS, SRS, skrzynia biegów, tablica rozdzielcza i immobilizer, a także układów wielofunkcyjnych stosowanych przez niektórych producentów.
– Serwisowanie klimatyzacji w pojazdach jest ważnym elementem oferty usługowej stacji obsługi. Ponieważ około 85% nowych pojazdów w Europie posiada teraz klimatyzację w standardzie, bez możliwości diagnozowania problemów w tym obszarze stacje tracą okazję do wykonania usługi.
Urządzenie wyposażone jest w najnowszą wersję oprogramowania diagnostycznego z Delphi, obsługującego większość układów klimatyzacji stosowanych w europejskich pojazdach i 12 głównych języków. Dostarczane jest w twardej obudowie skonstruowanej w taki sposób, aby przyrząd diagnostyczny nie uległ uszkodzeniu, nawet jeśli upadnie. Dodatkowe korzyści dla użytkowników to pełna dwunastomiesięczna gwarancja, opcjonalnie wsparcie techniczne i kilkugodzinne szkolenie.


Nowe wersje danych do narzędzi diagnostycznych Delphi
Dane obejmują teraz ponad 22 tysiące podzespołów do pojazdów europejskich.

Delphi opublikowało aktualizację bazy danych do swoich elektronicznych narzędzi diagnostycznych DS100E, DS500E i DS800E, stosowanych do szybkiego wykrywania problemów w układach pojazdu. Nowe wersja zawiera ponad 1,5 tysiąca rekordów danych, co pozwala na stosowanie narzędzi w ponad 22 tysiącach różnych podzespołów znajdujących się w europejskich pojazdach.
Jest to pierwsza z trzech planowanych w 2006 roku aktualizacji i zawiera najnowsze dostępne dane. Daje warsztatom nowe możliwości diagnostyki, na przykład dostarcza dane dotyczące czujnika ciśnienia w oponach. Zawiera także informacje o wielu nowych modelach Forda, Opla, Renault, Peugeota i Citroena.
Aby z danych można było łatwo korzystać, aktualizacja jest dostępna na CD-ROMie, ale można ją również pobrać przez Internet. Pobieranie danych przez Internet pozwala nam na bardzie skuteczne realizowanie aktualizacji, a naszym klientom na bardziej wydajne serwisowanie coraz szerszej gamy pojazdów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!