Innowacyjne rozwiązania znajdują uznanie

, 17 maja 2006, 0:00

Nagroda „Dostawca Roku” General Motors po raz czternasty dla MANN+HUMMEL.


Firma MANN+HUMMEL po raz czternasty z rzędu wyróżniony został międzynarodową nagrodą General Motors „dostawca Roku 2005”. Nagroda przyznana została za osiągnięcia w zakresie jakości, technologii, serwisu oraz ceny.
MANN+HUMMEL jest obecnie na świecie jedną z dwóch firm, które taką nagrodę otrzymują rokrocznie, począwszy od jej wprowadzenia w 1992 roku.


„W wyróżnieniu tym upatrujemy uznania naszej globalnej strategii, wprowadzania w życie razem z naszymi klientami innowacyjnych rozwiązań, które stanowią ogromną wartość techniczną i jakościową na tle międzynarodowej konkurencji” – powiedział dr Dieter Seipler, Przewodniczący Zarządu MANN+HUMMEL, podczas ceremonii wręczania nagród w Centrum Techniki General Motors w Warren (Michigan, USA). „Jest to wyzwanie dla wszystkich współpracowników, aby również w przyszłości służyć naszym klientom najwyższej jakości usługami we wszystkich dziedzinach naszej działalności”.

Od ponad pięćdziesięciu lat General Motors i MANN+HUMMEL łączy ścisłe partnerstwo. MANN+HUMMEL dostarcza do koncernu samochodowego filtry oleju, moduły filtracji oleju, systemy filtracji powietrza, rury ssawne, systemy do odpowietrzania skrzyni korbowej, wzorcowe pokrywy oraz różnego rodzaju zbiorniki.
Ważnym łącznikiem między MANN+HUMMEL i General Motors jest tzw. program Ambasador. Ma on na celu stały wzrost jakości produktów oraz zadowolenia klientów. Program ten opiera się na intensywnej komunikacji i współpracy z dostawcami i łączy ich już w najwcześniejszych stadiach rozwoju projektu pod hasłem „ Integracja Dostawców”.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!